Thursday, October 29, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Соціально-психологічна служба

Поради першокурсникам

Загальні поради студентам щодо адаптації до навчання в коледжі

Не очікуйте опіки, а розраховуйте на дружню підтримку оточуючих, яка надасть Вам відчуття рівності, потрібності та незалежності, тому:

Зверніться по допомогу для того, щоб вільно орієнтуватися на території коледжу.

Не допускайте зайвої опіки, намагайтесь стати самостійним в обслуговуванні.

Прагніть виконувати посильну і цікаву роботу, підтримуйте охайність і порядок на робочому місці.

Детальніше...

Міжнародний день благодійництва

Ініціаторкою Дня виступила Угорщина. Міжнародний день благодійництва співпадає й приурочений до Дня пам’яті Терези Калькуттської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї з засновниць (1950) і настоятелькою Ордену милосердя, лауреата Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству».

Детальніше...

Кожна дитина має право на захист

Національна дитяча гаряча лінія – важливий і дієвий інструмент захисту прав дитини, допомоги дітям, які наражаються на небезпеку чи потребують захисту. Всі учасники освітнього процесу у скрутній ситуації можуть звернутися до консультантів Національної дитячої гарячої лінії! Це може зменшити кількість випадків, коли через свою необізнаність дитина, яка опинилась у складній життєвій ситуації обирає помилкову модель поведінки і, тим самим, лише погіршує своє становище.

Детальніше...

Коронавірус: як поводитися студентам під час карантину?

Зменшити ефект стрес-факторів можна по-різному: фізичною активністю, ухваленням рішень, поліпшенням гігієни сну, споживанням екологічно чистих продуктів, проявом почуття подяки по відношенню до оточуючих і розвитком соціальних зав’язків.

Бонусом під час карантину може стати додатковий час для читання і навчання. Частіше згадуйте приємні моменти. Приємні спогади підвищують вироблення серотоніну («гормону гарного настрою» і «гормону щастя»).

 Що ж робити молоді, щоб допомогти собі нейтралізувати напругу, негативні емоції? Що робити, щоб допомогти собі пережити паніку?

Під час епідемії дотримуйтесь основних запобіжних заходів для захисту від нової коронавірусної інфекції. Знання про те, як правильно поводитися у критичній ситуації, знижує тривогу.

Детальніше...

Напиши листа солдату

В навчальному закладі відбулась благодійна акція "Напиши листа солдату ".

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/