http://www.zoofirma.ru/

Соціально-психологічна служба

Підсумки Всесвітньої акції "16 днів проти насилля"

10 грудня 2020р. в Житомирському технологічному коледжі КНУБА відбулося підбиття підсумків Всесвітньої акції "16 днів проти насилля". Директорка коледжу Людмила Білогор відзначила подяками найактивніших учасників акції, а саме - студентів групи Д38 та Д28а.

Детальніше...

Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Сьогодні Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

Детальніше...

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Увесь світ  сьогодні приділяє максимальну увагу боротьбі з пандемією коронавірусу. На тлі цього важливо не забувати, що нажаль, є й інші загрози життю людини.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «Запали свічу пам’яті»

28 листопада 2020 о 16 00 запрошуємо всіх долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічу пам’яті» та схилити голову у Всеукраїнській хвилині мовчання

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами.

Детальніше...

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок.

листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок.

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Детальніше...

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Сьогодні стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Детальніше...

Поради першокурсникам

Загальні поради студентам щодо адаптації до навчання в коледжі

Не очікуйте опіки, а розраховуйте на дружню підтримку оточуючих, яка надасть Вам відчуття рівності, потрібності та незалежності, тому:

Зверніться по допомогу для того, щоб вільно орієнтуватися на території коледжу.

Не допускайте зайвої опіки, намагайтесь стати самостійним в обслуговуванні.

Прагніть виконувати посильну і цікаву роботу, підтримуйте охайність і порядок на робочому місці.

Детальніше...

Міжнародний день благодійництва

Ініціаторкою Дня виступила Угорщина. Міжнародний день благодійництва співпадає й приурочений до Дня пам’яті Терези Калькуттської (встановлений Римо-католицькою церквою 19 жовтня 2003 року) – місіонерки Римо-католицької церкви, відомої своїм подвижництвом у справах доброчинності, однієї з засновниць (1950) і настоятелькою Ордену милосердя, лауреата Нобелівської премії миру 1979 року «за допомогу стражденному людству».

Детальніше...

Кожна дитина має право на захист

Національна дитяча гаряча лінія – важливий і дієвий інструмент захисту прав дитини, допомоги дітям, які наражаються на небезпеку чи потребують захисту. Всі учасники освітнього процесу у скрутній ситуації можуть звернутися до консультантів Національної дитячої гарячої лінії! Це може зменшити кількість випадків, коли через свою необізнаність дитина, яка опинилась у складній життєвій ситуації обирає помилкову модель поведінки і, тим самим, лише погіршує своє становище.

Детальніше...

Коронавірус: як поводитися студентам під час карантину?

Зменшити ефект стрес-факторів можна по-різному: фізичною активністю, ухваленням рішень, поліпшенням гігієни сну, споживанням екологічно чистих продуктів, проявом почуття подяки по відношенню до оточуючих і розвитком соціальних зав’язків.

Бонусом під час карантину може стати додатковий час для читання і навчання. Частіше згадуйте приємні моменти. Приємні спогади підвищують вироблення серотоніну («гормону гарного настрою» і «гормону щастя»).

 Що ж робити молоді, щоб допомогти собі нейтралізувати напругу, негативні емоції? Що робити, щоб допомогти собі пережити паніку?

Під час епідемії дотримуйтесь основних запобіжних заходів для захисту від нової коронавірусної інфекції. Знання про те, як правильно поводитися у критичній ситуації, знижує тривогу.

Детальніше...

Напиши листа солдату

В навчальному закладі відбулась благодійна акція "Напиши листа солдату ".

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/