Thursday, October 29, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Циклова комісія гуманітарних дисциплін є важливою ланкою організаційної структури коледжу, що забезпечує навчально-виховний процес і разом з іншими цикловими комісіями, сприяє формуванню внутрішнього світу студентів на засадах загальнолюдських цінностей.

Циклова комісія гуманітарних дисциплін забезпечує викладання гуманітарних предметів, а саме:

загальноосвітніх (українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, німецька, французька); спеціальних (українська мова (за професійним спрямуванням), іноземна мова (за професійним спрямуванням)

На засіданнях циклової комісії гуманітарних дисциплін розглядаються питання інноваційних технологій освіти, програмного і навчально-методичного забезпечення викладання предметів, питання активізації розумової діяльності студентів під час вивчення предметів, форми і методи організації самостійної роботи студентів тощо. Належне місце серед питань роботи комісії займають питання виховної роботи, формування національної самосвідомості студентів, що проявляється через проведення таких заходів як тижні циклової комісії, олімпіади, конкурси, екскурсії до літературних музеїв тощо. Переможці олімпіад і конкурсів беруть участь в обласних та загальноукраїнських конкурсів з мови і літератури.

Великого значення надається питанням обміну досвідом роботи викладачів комісії. Цьому служать взаємні відвідування занять, проведення відкритих занять, вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду роботи.

 З 13.03.18 р. по 17.03.18 р. відбувся тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін, присвячений вшануванню пам'яті великого Кобзаря – Т.Г. Шевченка.

 Метою проведення тижня було показати велич Тараса Шевченка, продемонструвати красу та чарівність Шевченкового слова, виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив по собі поет, а через слово виховувати почуття національної самосвідомості, патріотизму, повагу й шанобливе ставлення до неньки України.

 " МИ ЧУЄМО ТЕБЕ, КОБЗАРЮ, КРІЗЬ СТОЛІТТЯ, ТЕБЕ СВОЇМ СУЧАСНИКОМ ЗВЕМО…"

 Шевченківський тиждень розпочався з вернісажу стінгазет по творчості Тараса Григоровича Шевченка й екскурсії до літературного музею, з метою вшанування пам'яті великого Кобзаря й удосконалення вже вивченого матеріалу щодо життєвого та творчого шляху поета.

 Протягом Шевченківського тижня відбулося два мовно-літературних конкурси: мовний конкурс: “Тарас Шевченко в українському вимірі”, в якому студенти проявили свої навички з власного висловлення,  та літературний конкурс читців-декламаторів: “Шевченкове слово в віках не старіє”, де студенти показали не лише уміння гарно декламувати вірші, а й виявили свої творчі здібності робити презентації та влучно підбирати ілюстрації до творів. Також було проведено олімпіаду з англійської мови, під час якої студенти-першокурсники приємно здивували викладачів цікаво підібраним матеріалом, гарною вимовою й вільним володінням англійською мовою. За результатами олімпіади переможницею стала студентка групи П13 Мачушник Олена, яка буде відстоювати честь коледжу на Обласній олімпіаді з іноземної мови у Бердичівському медичному коледжі.

                 Проведення Шевченківських днів у навчальному закладі дає можливість молодому поколінню  ще раз  звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати уроки моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

 Викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін гідно оцінили прояв творчості студентів й нагородили усіх учасників тижневих конкурсів грамотами, дипломами та подяками.

 

   

   

http://www.zoofirma.ru/