Wednesday, November 20, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Циклова комісія дизайну

     Під час навчання в коледжі студенти набувають таких знань та навичок: оволодівають професійними особливостями планування творчого процесу, архітектурно-художнього проектування та виконавської майстерності створення дизайн-проектів; користуючись методичними та директивними матеріалами, конструюють окремі елементи та цілі комплекси під керівництвом провідних дизайнерів з урахуванням вимог ергономіки та естетики виробництва і побуту; оволодівають навичками проектної графіки, різновидами графічних технік і технічних засобів макетування; професійно користуються комп'ютерною технікою.

     Працювати наші випускники можуть у різних галузях господарства: рекламних та поліграфічних агенціях, підприємствах, що виготовляють меблі та предмети інтер'єру, архітектурних фірмах , що здійснюють оформлення інтер'єрів, ландшафтний дизайн тощо, викладачами в школах та студіях. Можуть також брати участь у Всеукраїнських та закордонних виставках, конкурсах і проектах, здійснювати вступ до Національних спілок дизайну і художників, займатися творчою діяльністю.

      Продовжити навчання можна, в першу чергу, на відповідних факультетах Київського національного університету будівництва і архітектури, а також у будь-якому ВНЗ України та за кордоном за спеціальністю "Дизайн", обравши собі спеціалізацію: промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн середовища, дизайн інтер'єру, сакральний дизайн, архітектура, живопис, графіка, скульптура та монументальне мистецтво.

З 19 жовтня по листопад під патронатом Житомирської ОДА відбувся Всеукраїнський живописний пленер, учасниками якого були викладачі нашого коледжу: Косницька Н.І., Богомаз П.Я. та Радіонов О.С. За результатами пленеру в залі Національної спілки художників  України  в грудні 2018 року відбудеться виставка творів, що відібрані Житомирською ОДА для формування картинної галереї. Про відкриття буде повідомлено окремо, запрошуємо всіх бажаючих.

Корисні посилання

Останні публікації

http://www.zoofirma.ru/