Циклова комісія фізико-математичних дисциплін

Сучасній молоді для успішного оволодіння обраною професією необхідні високий рівень підготовки, лідерські якості, вміння використовувати засвоєний матеріал на практиці, відповідати сучасним вимогам до спеціаліста. Саме над досягненням цієї мети і працюють викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін.

 На сьогоднішній день циклова комісія розробляє і використовує нові особистісно орієнтовані методи підготовки фахівців. Для опанування сучасними технологіями освіти викладачі комісії велику увагу приділяють власному удосконаленню, підвищенню педагогічної майстерності, тому весь час працюють з педагогічною та фаховою літературою, обмінюються досвідом під час засідань циклової комісії, де також обговорюють підсумки взаємовідвідуваня занять.

Всіх викладачів комісії об’єднує бажання і вміння працювати, аналізувати результати своєї роботи, творчо мислити. Досвід, майстерність і патріотизм – ось ті риси, що притаманні колективу циклової.

 

ЗВІТ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 З  7 по 11 травня 2018 року в Житомирському технологічному коледжі проходив тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін. Мета такого заходу  – привернути студентів до точних дисциплін, показати їх красу, практичну спрямованість, ознайомити з маловідомими математичними фактами та фізичними явищами.

 7 квітня

 ВИСТАВКА СТІНГАЗЕТ

 «МАТЕМАТИКА І ФІЗИКА - ЦЕ МОВА ПЛЮС МІРКУВАННЯ»

 Галереєю стінгазет розпочався тиждень фізико-математичних дисциплін. Цікаві математичні, фізичні факти були відображені в стінгазетах. Студенти виявили творчий підхід в оформленні газет, тож кожна з них була посвоєму цікава.

 Найактивнішими учасникам у підготовці стінгазет виявились групи перших курсів, а саме А -10.

 

8 травня

 ОЛІМПІАДА З  МАТЕМАТИКИ

 В олімпіаді приймали участь представники з кожної групи першого курсу. Підготовила та провела олімпіаду викладач математики Петрова А.А.. Метою проведення олімпіади було виявлення талановитих і обдарованих студентів з метою подальшого поглиблення їхніх знань. Призерами олімпіади стали:

 І місце – Мачушник Олена П-13

 ІІ місце – Пашкевич Карина С-15

 ІІІ місце – Распутна Катерина Еф-1

 ВИХОВНИЙ ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД  З ФІЗИКИ «СТАРТ У КОСМОС»

 У рамках проведення тижня циклової комісії фізико-математичних дисциплін студенти групи С-15 та Д-18 разом із викладачами фізики Гордійчуком О.М.  та Кочином І.С. відвідали музей космонавтики імені С.П. Корольова.У музеї представлена унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також документи, фотографії, сувеніри з космічної тематики. Окремий тематичний комплекс складають музейні предмети, які відносяться до розвитку космонавтики в Україні. Так в музеї знаходяться макети «Лунохід-2», корабель «Союз», спусковий апарат автоматичної міжпланетної станції «Венера-15» в натуральну величину, спусковий апарат корабля «Союз-27», який побував в космосі, і інші експонати.

 

10 травня

 НАУКОВО-СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

«МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА –ФУНДАМЕНТ СЬОГОДЕННЯ»

 Організація пошуково-дослідної роботи сту­дентів є важливим чинником підвищення ефективної професійної підготовки майбутніх фахівців, бо передбачає ін­дивідуалізацію навчання, дає змогу реалізовувати особистісно-орієнтоване навчання, розширює обсяг знань, умінь та навичок студентів, сприяє формуванню актив­ності, ініціативи, допитливості, розвиває творче мислен­ня, спонукає до самостійних пошуків. Результатом творчого пошуку студентів під керівництвом досвідчених викладачів є студентська  конференція яку організували і провели викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін.

 Переможцями конференції стали:

 І місце – Марцинюк Анастасія Еф-14

 ІІ місце – Мурашевська Єлизавета Д -18

 ІІІ місце – Сабадаж Андрій Лг-12

 ІІІ місце – Мачушник Олена П-13

 11 травня

 ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТИЖНЯ ЦК ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 Цикловою комісією та директором коледжу були підведені підсумки тижня та відбулось нагородження студентів за участь в олімпіаді з математики і науковій конференції та активну участь у проведенні тижня фізико-математичних дисциплін.

  

http://www.zoofirma.ru/