Thursday, September 19, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Заходи нашого коледжу

Екскурсія до столиці

Адміністрація Житомирського технологічного коледжу КНУБА на чолі з директором коледжу Білогор Л. А.

Детальніше...

Профорієнтація

17.09.2019р. Житомирський технологічний коледж КНУБА

Детальніше...

Посвята

31 серпня в нашому коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня Знань.З щирими побажаннями успіхів у новому навчальному році до студентів звернулися директор коледжу Білогор Людмила Анатоліївна, голова профспілкового комітету ЖТК КНУБА Ставничий Анатолій Миколайович, представник депутата Верховної Ради України Анжеліки Лабунської – Віталій Сорока, голова ЖМДГО «Все робимо самі» Богдан Купчинський та виконуючий обов’язки заступника командира частини 3047 Національної Гвардії України капітан Михайло Бутков. Хор викладачів та студентів виконав гімн коледжу, автором якого є Заслужений викладач України, ветеран освітянської праці коледжу Шишук Анатолій Федорович. Перед усіма присутніми виступив інтегрований колектив «Гармонія і Сяйво».

Керуючий єпархією митрополит Житомирський та Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим благословив та посвятив студентів, батьків та викладачів коледжу.

 

  

 

Засідання педагогічної ради

27 серпня 2019 року відбулось чергове засідання педагогічної ради коледжу, присвячене початку нового навчального року, на якому викладачів коледжу було відзначено грамотами та подяками за сумлінну освітянську працю.

  

День вишиванки

Цікаво і змістовно пройшов День вишиванки

Детальніше...

Прибирання на кладовищі

03.05.2019р. Студентська Рада коледжу долучилася до прибирання

Детальніше...

Співпраця ЖТК КНУБА з підприємствами

Керівництво коледжу, в особі директора Білогор Л.А., турбується про подальше працевлаштування випускників.  З цією метою налагоджується тісна співпраця із провідними підприємствами області.

Детальніше...

Щорічна студентська наукова конференція

02 травня 2019 року в Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася загальна студентська наукова конференція.

Детальніше...

Змагання з баскетболу

З 20 по 21 березня 2019 року на базі Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури, були проведенні змагання з баскетболу  на першість Житомирщини 2018-2019 навчального року серед дівчат ЗВО І-ІІ рівня акредитації. Вперше в обласних змаганнях прийняла участь збірна команда дівчат ЖТК  КНУБА.

Детальніше...

Корисні посилання

Останні публікації

Екскурсія до столиці

вересня 18, 2019

Профорієнтація

вересня 17, 2019

Посвята

вересня 02, 2019

Подяка

вересня 02, 2019

Засідання педагогічної ради

серпня 28, 2019

Накази на зарахування

липня 19, 2019

Вступна кампанія 2019

липня 15, 2019
http://www.zoofirma.ru/