Заходи 2016-2017 н.р.

Заходи

 

 

8 Березня 

7 березня в читальній залі Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

З найщирішими побажаннями до найпрекраснішої половини людства звернулись студентська рада та актив ЖТК КНУБА.

Наші рідні, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій – нехай Вам забезпечують ті, хто поряд із Вами.

 

Ти - ЖІНКА! Значить дуже ніжна! Ти гармонійна, дивна і п'янка, Ти дуже вишукана, дивовижна, Для когось в світі ти одна така! Ти - ЖІНКА! Значить духом сильна, Ти знаєш, чого хочеш від життя, Водночас і проста, і дуже стильна, І загадкова, як саме буття... Ти - ЖІНКА! Значить ти - кохана! Хоч раз в житті ти відчувала це. Для когось ти - найкраща і жадана, Для когось лик святий - твоє лице... Ти - ЖІНКА! Пам'ятай це всюди! І як би там не склалось майбуття, А справжня ЖІНКА завжди в шані буде, Бо ЖІНКА- це і є творець життя!..

 Свято 1 вересня

1 вересня – це особливе свято, тому що це день знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв'язку з минулим.

У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

Посвята у студенти


В актовому залі коледжу зібралися групи перших курсів. Там для них була підготовлена концертна програма за участі старших студентів.

         Концерт вийшов надзвичайний, а на кінець всі учасники цього дійства, були освячені водою, таким чином вони вступили до лав СТУДЕНТІВ.

Зі святом Вас!

Космічний напівмарафон

Термін “волонтер” тлумачать різні мови різних країн світу. Наприклад з французької мови волонтер це - доброволець, з латинської - воля, добрі наміри.

         Існує твердження, що колись волонтером називали людину, яка працювала у військовому або державному напрямку діяльності за власним бажанням. 
        Ми також вирішили приєднатися до почесних лав волонтерів. 

І прийняли участь у космічному напівмарафоні, який присвячений дню міста . 

         Якщо ми хочемо зробити щось хороше, то давайте зробимо це сумлінно, покажемо щире Українське серце, і не будемо спекулювати на чужому горі.

Підсумки першого космічного напівмарафону відбулися у Житомирській міській раді. У сесійній залі зібралися організатори, волонтери та спонсори, які долучилися до організації заходу, вони отримали подяки та сувеніри з логотипами марафону. 

      

До цього заходу залучилися і ми , надзвичайно приємно отримати подяку за таку веселу і водночас серйозну роботу , під назвою волонтер.

 

 

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/