Заходи нашого коледжу

Виставка творчих робіт

В коледжі 19-20 жовтня проходить виставка творчих робіт викладачів та студентів ЖТК КНУБА «З Україною в серці», в якій прийняли участь студенти груп А10, Ел11, Лг12, К17, П14, П13, Д18, С15, Е14, Ф15, Лг22, Х27, Е24, Ф25, С25, Д28, А30, Лг32, П33, Е34, Ф35, С35, Д38, Лг42а, ОД42, К47, Д48.

Детальніше...

День захисника України

З метою поліпшення національно-патріотичного виховання 16 жовтня в коледжі відбулося військово-патріотичне, спортивне свято, присвячене Дню захисника України.

Детальніше...

Підсумки студентської наукової конференції

У Житомирському технологічному коледжі КНУБА відбулась підсумкова студентська наукова конференція.
Результати своїх досліджень представили студенти, роботи яких було визнано найкращими на конференціях, що проводились цикловими комісіями.
Переможцями стали:
І місце – Жосан Анна, група С-35 (науковий керівник – Кущик В.В.);
ІІ місце – Рудківська Анастасія, Ф-35 (науковий керівник – Трифонова І.В.);
ІІІ місце – Кирилюк Вадим, П-23 (науковий керівник – Максименко М.О.);
ІІІ місце – Марценюк Анастасія, Еф-14 (науковий керівник – Кочин І.С.).
Бажаємо нашим юним науковцям нових творчих злетів та перемог !!!

 

 

Міс та Містер ЖТК КНУБА 2018

16 травня в коледжі відбувся конкурс Міс та Містер ЖТК КНУБА 2018, присвячений Дню матері. Тож вітаємо переможців: студентку групи Д 28 Колодюк Віолу та студента групи П 23 Левицького Тараса.

 

Відкрите практичне заняття із зарубіжної літератури

18 травня 2018 року у стінах бібліотеки Житомирського технологічного коледжу КНУБА викладачем циклової комісії гуманітарних дисциплін Глазуновою Л. О. було проведено відкрите практичне заняття із зарубіжної літератури на тему: «Михайло Булгаков. Роман «Майстер і Маргарита». Проблематика й система образів твору. Поєднання реальності та фантастики в романі». Студенти групи Д-18 активно висловлювати власні думки щодо змісту роману, давали характеристику героям, добре орієнтувалися у визначенні основної проблематики твору. Студенти давали відповіді на проблемні запитання, які ставилися на занятті, обговорювали питання поєднання реального та фантастичного у романі. Викладач доцільно використав ілюстрації до твору та фрагменти з кінофільму «Майстер і Маргарита» (режисер В. Бортко).

  

 

 

Третій форум роботодавців та ярмарка професій

16 травня 2018 року коледж взяв участь у профорієнтаційно-мистецькому святі «Профтехосвіта – майбутнє України» в рамках I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» та форуму роботодавців, де знайомив випускників шкіл, профтехучилищ з спеціальностями, за якими готує спеціалістів в різних галузях коледж, перспективами подальшого навчання і працевлаштування.

Коледж запрошує випускників шкіл на День відкритих дверей 26 травня 2018р. о 1000 за адресою вул. Небесної сотні 37.

 

 

 

 

Благодійний концерт

17 травня 2018 року в актовій залі Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся благодійний захід в підтримку члена правління дитячої громадської організації "Все робимо самі" - Галини Вербицької, яка потребує заміни тазостегневого суглобу.
В рамках співпраці, організаторами цієї доброї справи стали: дитяча громадська організація "Все робимо самі" та Житомирський технологічний коледж КНУБА.

На глядачів чекала концертна програма, яку підготували: колектив "Забава" - Житомирського міського палацу культури, студенти Житомирського технологічного коледжу КНУБА, співзасновник студії розвитку талантів Ірени Марченко - Дмитро Мельник та ін.

Під час концерту, на операцію Галині Вербицькій вдалось зібрати 6205 гривень. Це ще один крок вперед до здійснення мети.
Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи.

 

 

 

День вишиванки

Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

Вітаємо усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.

Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки. Минулого року 38 країн світу підтримали свято.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень!

  

 

http://www.zoofirma.ru/