Friday, May 29, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Заходи нашого коледжу

Школа педагогічної майстерності

22.05.20 р. відбулося засідання Школи педагогічної майстерності в режимі віддаленого конференц-зв'язку з використанням комунікаційного програмного забезпечення Zoom. 

Детальніше...

День вишиванки

Колектив Житомирського технологічного коледжу КНУБА на чолі з директором коледжу Білогор Людмилою Анатоліївною щиро вітає всіх з Днем вишиванки.

Детальніше...

Студентська наукова конференція

    13 травня 2020 року відбулася наукова конференція на тему: " Розвиток суспільної культури Житомирщини". 

Детальніше...

Онлайн засідання методичної ради

13 травня 2020 року відбулося засідання методичної ради в режимі віддаленого конференц-зв'язку з використанням комунікаційного програмного забезпечення Zoom.

Детальніше...

Онлайн засідання студентської ради

    14.05.2020р. відбулося онлайн засідання студентської ради ЖТК КНУБА. Через карантинні заходи у цьому навчальному році, нажаль, не відбулися заплановані на квітень 2020р. вибори голови студентської ради коледжу.

Детальніше...

День пам'яті та примирення

   8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, 9 травня -  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В бібліотеці коледжу оформлено книжково-ілюстративну виставку:

" Годинник життя безупинно іде.  Лиш пам'ять усе пам'ятає".

Детальніше...

Онлайн засідання атестаційної комісії

Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури.

Детальніше...

Онлайн засідання педагогічної ради

      23.04.2020 року відбулося засідання педагогічної ради в режимі віддаленого конференц-зв'язку з використанням комунікаційного програмного забезпечення Zoom.

Детальніше...

Шевченко – гарант нашої вічності

    10.03.2020 року в рамках "Шевченківського тижня" у групі К 17 класним керівником Римар Т.В. було проведено виховний захід-квест: "Шевченко – майстер слова та пензля".

    Метою заходу було вшанування пам'яті  Т. Г. Шевченка з дня, коли Великий Кобзар відійшов у вічність; пригадати вивчені поезії.

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/