Заходи нашого коледжу

Ярмарок професій

  23 листопада наш коледж прийняв участь у інформаційно-просвітницькому ярмарку професій «СТУДМІСТЕЧКО-2017», який було організовано Житомирським міським центром зайнятості на базі Житомирського агротехнічного коледжу.

  У ярмарку були задіяні 24 навчальні заклади різних рівнів акредитації, представники Житомирського міського та обласного центрів зайнятості.

Детальніше...

День студента

     День студента 2017 року ми традиційно відзначили у листопаді 17 числа.

   На сьогодні Міжнародний день студентів є символічним днем об'єднання учнів усіх факультетів та навчальних закладів з метою зміцнення ролі студентства в громадському та політичному житті своєї країни. І, зрозуміло, чудовий привід відсвяткувати, відпочити і повеселитися з друзями, а також провести ігри КВК, концерти, вечірки та інші святкові заходи.

Детальніше...

Свято до Дня вчителя

28 вересня 2017 року в актовій залі нашого коледжу відбулося урочисте вітання педагогів коледжу із професійним святом Днем працівника освіти. До цих урочистостей студенти підготували святковий концерт, а адміністрація коледжу нагородила грамотами викладачів, які відзначилися протягом навчального року своїми педагогічними та організаторськими досягненнями.

Детальніше...

Святкова посвята у студенти

10 жовтня в актовій залі коледжу відбулося святкове дійство - "Посвята у студенти коледжу". До цієї події силами художньої самодіяльності коледжу був підготовлений невеликий концерт, а на вулиці першокурсників та їх батьків очікувала польова кухня із смачним безкоштовним обідом.

Детальніше...

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/