Заходи нашого коледжу

Підсумки студентської наукової конференції

У Житомирському технологічному коледжі КНУБА відбулась підсумкова студентська наукова конференція.
Результати своїх досліджень представили студенти, роботи яких було визнано найкращими на конференціях, що проводились цикловими комісіями.
Переможцями стали:
І місце – Жосан Анна, група С-35 (науковий керівник – Кущик В.В.);
ІІ місце – Рудківська Анастасія, Ф-35 (науковий керівник – Трифонова І.В.);
ІІІ місце – Кирилюк Вадим, П-23 (науковий керівник – Максименко М.О.);
ІІІ місце – Марценюк Анастасія, Еф-14 (науковий керівник – Кочин І.С.).
Бажаємо нашим юним науковцям нових творчих злетів та перемог !!!

 

 

Міс та Містер ЖТК КНУБА 2018

16 травня в коледжі відбувся конкурс Міс та Містер ЖТК КНУБА 2018, присвячений Дню матері. Тож вітаємо переможців: студентку групи Д 28 Колодюк Віолу та студента групи П 23 Левицького Тараса.

 

Відкрите практичне заняття із зарубіжної літератури

18 травня 2018 року у стінах бібліотеки Житомирського технологічного коледжу КНУБА викладачем циклової комісії гуманітарних дисциплін Глазуновою Л. О. було проведено відкрите практичне заняття із зарубіжної літератури на тему: «Михайло Булгаков. Роман «Майстер і Маргарита». Проблематика й система образів твору. Поєднання реальності та фантастики в романі». Студенти групи Д-18 активно висловлювати власні думки щодо змісту роману, давали характеристику героям, добре орієнтувалися у визначенні основної проблематики твору. Студенти давали відповіді на проблемні запитання, які ставилися на занятті, обговорювали питання поєднання реального та фантастичного у романі. Викладач доцільно використав ілюстрації до твору та фрагменти з кінофільму «Майстер і Маргарита» (режисер В. Бортко).

  

 

 

Благодійний концерт

17 травня 2018 року в актовій залі Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся благодійний захід в підтримку члена правління дитячої громадської організації "Все робимо самі" - Галини Вербицької, яка потребує заміни тазостегневого суглобу.
В рамках співпраці, організаторами цієї доброї справи стали: дитяча громадська організація "Все робимо самі" та Житомирський технологічний коледж КНУБА.

На глядачів чекала концертна програма, яку підготували: колектив "Забава" - Житомирського міського палацу культури, студенти Житомирського технологічного коледжу КНУБА, співзасновник студії розвитку талантів Ірени Марченко - Дмитро Мельник та ін.

Під час концерту, на операцію Галині Вербицькій вдалось зібрати 6205 гривень. Це ще один крок вперед до здійснення мети.
Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи.

 

 

 

Третій форум роботодавців та ярмарка професій

16 травня 2018 року коледж взяв участь у профорієнтаційно-мистецькому святі «Профтехосвіта – майбутнє України» в рамках I Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей» та форуму роботодавців, де знайомив випускників шкіл, профтехучилищ з спеціальностями, за якими готує спеціалістів в різних галузях коледж, перспективами подальшого навчання і працевлаштування.

Коледж запрошує випускників шкіл на День відкритих дверей 26 травня 2018р. о 1000 за адресою вул. Небесної сотні 37.

 

 

 

 

День вишиванки

Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

Вітаємо усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Український День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.

Коли започатковували святкування Дня вишиванки, то ніхто собі за мету не ставив, щоб воно розрослося до світових масштабів. Тому було приємною несподіванкою, коли у 2014 році наше свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки. Минулого року 38 країн світу підтримали свято.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу.  Чудового настрою та різнобарвних вражень!

  

 

Тиждень циклової комісії соціальних наук

Циклова комісія

соціальних наук, управління та адміністрування ЖТК КНУБА

звітує.

З 2 травня по 5 травня поточного року згідно з річним планом роботи циклової комісії соціальних наук, управління та адміністрування проводився Тиждень циклової комісії соціальних наук, управління та адміністрування.

Програма тижня циклової комісії була насиченою та різноманітною. Головним принципом проведення тижня циклової комісії було залучення студентів до роздумів, дискусій та самовираження, пропонуючи їм різноманітні завдання та заходи. План проведення тижня циклової комісії соціальних наук, управління та адміністрування передбачав залучення студентів 1–3 курсів спеціальностей «Економіка» та «Фінанси, банківська справа та страхування» до плідної роботи. Заходи, які було проведено в рамках Тижня циклової комісії:

Детальніше...

Студентська конференція

10 травня 2018 року в бібліотеці Житомирського технологічного коледжу КНУБА у межах роботи студентського наукового товариства циклової комісії гуманітарних дисциплін відбулась студентська конференція.

Виступаючі репрезентували результати своїх наукових досліджень з літератури, історії та англійської мови. У конференції взяли участь студенти І-ІІІ курсів. Усі учасники були нагороджені подяками за змістовні доповіді.

Компетентне журі визначило переможців конференції. Перше місце з роботою «The problems in todayꞌs society» зайняв Ганнущенко Олександр (група П-23), науковий керівник – Гадзевич Л.В. Друге місце поділили Нагорнюк Назарій (група П-33) з доповіддю «Відомі і невідомі сторінки британської, американської та української літератури», науковий керівник – Семенюк Л.М. та студентки групи Д-18 Коцюба Анастасія та Перепелиця Діана з науковою роботою на тему: «Житомирський технологічний коледж: історія та сьогодення», науковий керівник – Глазунова Л.О. Третє місце посів Рогач Володимир (група ЛГ-12) з виступом на тему: «Література «Розстріляного Відродження», науковий керівник – Трофименко Г.І.

 

 

  

Митрополит Никодим відвідав наш коледж

23 квітня 2018 року, адміністрація коледжу та студенти, в рамках благодійної співпраці, провели зустріч з керуючим Житомирської єпархії УПЦ митрополитом Никодимом. В ході зустрічі були обговорені питання та напрямки можливої благодійної співпраці в рамках діючого законодавства України. Владика подарував для закладу ікону сщмч. Павла Житомирського покровителя Житомира та спільно із міською дитячою громадською організацією «Все робимо самі» подарував коледжу відеопроектор. Всі присутні отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Студенти залюбки задавали митрополитові питання, які їх хвилювали, підходили для фото і індивідуальних бесід. Дякуємо митрополиту Никодиму за підтримку нашого навчального закладу!

Детальніше...

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/