Friday, May 29, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Бібліотека коледжу

Бібліотека є навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом коледжу, розташована в 4-х кімнатах загальною площею 322 кв.м. Є два читальні зали, книгосховище з книжковим фондом близько 70 000 примірників. Це – література з різних галузей знань: науки, техніки, економіки, політики, історії, культурології, педагогіки. Переважна частина книжкового фонду – навчальна: підручники, посібники, енциклопедії, довідники, методичні рекомендації, інструкції на допомогу курсовому та дипломному проектуванню. Фонд художньої літератури представлений найкращими книжковими серіями, зокрема "Бібліотека Шевченківського комітету", "Бібліотека Української Енциклопедії: вершини письменства", "Програма з літератури" тощо.

Ми співпрацюємо з провідними книготорговими організаціями: ТОВ "Центр навчальної літератури", Каравела", "Ліра-К", "Патерик".

До послуг студентів і викладачів періодичні видання. Особливою популярністю серед відвідувачів користуються журнали:"Дом и интерьер", "Салон", "Ковальська майстерня", "Архидея", "Електрик", "Метрологія та прилади","Компьютерние сети и программирование", "Соціальна педагогіка".

Бібліотека сьогодні – це не тільки скарбниця інформаційна. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать працювати з книгою, спілкуватися.

До послуг відвідувачів Інтернет. Тут проходять основні масові заходи – зустрічі з цікавими людьми, ветеранами праці коледжу, учасниками АТО, науково-методичні та педагогічні ради, заходи до знаменних і пам'ятних дат, дні відкритих дверей для абітурієнтів, тематичні виховні години.

Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів, семінарів, тижнів циклових комісій.

Тут працювали такі знавці бібліотечної справи як Єлісеєва Т.Г.,Волощук Л.І., Пермінова С.Л., Слободянюк Н.О., Кондратенко.М., Левицька О.В., Деревянко А.М.

Завідує бібліотекою  Хоменко Людмила Петрівна, обслуговування читачів здійснює бібліотекар Яцків Лідія Степанівна.

Ми працюємо з 8.00 до 17.00  перерва з 12 .00 до 13.00

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!

 

Основними напрямками та завданнями роботи бібліотеки ЖТК КНУБА є створення комфортних умов для користувачів, оперативне та якісне забезпечення інформаційних потреб, сприяння всебічному розвитку молоді, виховання інформаційної культури.

 Щодня зростає затребуваність бібліотеки, як інформаційного посередника між користувачем та безмежними масивами інформації. Цьому сприяють ряд факторів:

 Створення  нового освітнього середовища.

 Переосмислення ролі самостійної роботи в процесі навчання.

 Запобігання інформаційній ізольованості та ін.

    Бібліотека коледжу в своїй роботі використовує як нові, так і традиційні форми та методи. При цьому слід зазначити, що традиційні форми не здатні повністю задовольнити потребу в інформації. В бібліотеці коледжу діє зона WІ – FІ. Користувачі  мають змогу отримати інформацію з різних джерел. Студенти активно відвідують бібліотеку, працюючи в комфортній читальній залі, маючи змогу повністю задовольнити свої інформаційні потреби.

  Працівники бібліотеки надають консультації, довідково–бібліографічні довідки з питань пошуку та обробки інформації, вдосконалюють процес обслуговування користувачів.

 

  

http://www.zoofirma.ru/