Бібліотека коледжу

Бібліотека є навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом коледжу, розташована в 4-х кімнатах загальною площею 322 кв.м. Є два читальні зали, книгосховище з книжковим фондом близько 70 000 примірників. Це – література з різних галузей знань: науки, техніки, економіки, політики, історії, культурології, педагогіки. Переважна частина книжкового фонду – навчальна: підручники, посібники, енциклопедії, довідники, методичні рекомендації, інструкції на допомогу курсовому та дипломному проектуванню. Фонд художньої літератури представлений найкращими книжковими серіями, зокрема "Бібліотека Шевченківського комітету", "Бібліотека Української Енциклопедії: вершини письменства", "Програма з літератури" тощо.

Ми співпрацюємо з провідними книготорговими організаціями: ТОВ "Центр навчальної літератури", Каравела", "Ліра-К", "Патерик".

До послуг студентів і викладачів періодичні видання. Особливою популярністю серед відвідувачів користуються журнали:"Дом и интерьер", "Салон", "Ковальська майстерня", "Архидея", "Електрик", "Метрологія та прилади","Компьютерние сети и программирование", "Соціальна педагогіка".

Бібліотека сьогодні – це не тільки скарбниця інформаційна. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать працювати з книгою, спілкуватися.

До послуг відвідувачів Інтернет. Тут проходять основні масові заходи – зустрічі з цікавими людьми, ветеранами праці коледжу, учасниками АТО, науково-методичні та педагогічні ради, заходи до знаменних і пам'ятних дат, дні відкритих дверей для абітурієнтів, тематичні виховні години.

Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів, семінарів, тижнів циклових комісій.

Тут працювали такі знавці бібліотечної справи як Єлісеєва Т.Г.,Волощук Л.І., Пермінова С.Л., Слободянюк Н.О., Кондратенко.М., Левицька О.В., Деревянко А.М.

Завідує бібліотекою  Хоменко Людмила Петрівна, обслуговування читачів здійснює бібліотекар Яцків Лідія Степанівна.

Ми працюємо з 8.00 до 17.00  перерва з 12 .00 до 13.00

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!

До бібліотеки завітали нові читачі

З 03 по 06 вересня 2018 року проводився запис студентів першого курсу до бібліотеки. Бібліотека відчинила свої двері для 220 студентів-першокурсників. В процесі роботи читача було видано комплекти навчальної літератури.

З метою ознайомлення першокурсників з «Правилами користування бібліотекою», виявлення та вивчення читацьких інтересів та запитів та максимального їх задоволення проведено ряд заходів:

  1. Групові бесіди, бесіди-діалоги:

-       «Роль книги та читання у формуванні світогляду сучасної молоді»

-       «Книга чи комп’ютер – вибір за тобою»,

-       «Сучасна бібліотека очима молоді» ;

       2. Бібліотечні уроки:

-       «Бібліотечно-бібліографічне забезпечення інформаційних потреб студентів коледжу»

-       «До нас завітав читач»

        3. Оглядові екскурсії бібліотекою

        4.Інформаційна хвилина «Я люблю читати…»

 Зав. бібліотекою Л.П.Хоменко

http://www.zoofirma.ru/