Thursday, October 29, 2020

Спортивна база

17-18 лютого 2020  року.

Проводились змагання на кубок ЖТККНУБА з баскетболу серед юнаків І курсів. Присвячені 90-річчю КНУБА.

І місце група П-13

ІІ місце група К-17

У змаганнях з волейболу серед команд третього курсу, які пройшли з 10 по 12 грудня, на першому місці - команда групи Лг32, на другому - команда групи К37, на третьому - А30.

У змаганнях з волейболу серед команд другого курсу I місце виборола команда групи - Ел21, II місце - ЛГ22 та III місце - А20.

20 листопада пройшла першість м. Житомира серед жіночих команд. В змаганнях прийняли участь 5 навчальних закладів. Збірна команди коледжу посіла 4 місце.

26 листопада відбувся міський турнір з волейболу серед студентів команд ВНЗ I-IV рівня акредитації пам’яті Дмитра Ільницького. Збірна юнаків коледжу посіла 3 місце.

28 листопада відбувся турнір серед жіночих команд з волейболу присвяченого пам’яті загиблого в АТО Ільницького Дмитра Андрійовича. Збірна команди дівчат коледжу посіла 3 місце.

2-4 грудня було проведено чемпіонат коледжу серед студентів третіх  курсів з футзалу.

Перше місце виборола команда групи А 30, друге – команда групи П 33, на третьому місці – група К 37.

4-5 грудня студенти перших курсів змагалися з волейболу на першість коледжу.

Перше місце виборола команда групи П 13, друге – команда групи А 10, на третьому місці – група К 17.

20-27 листопада було проведено змагання з футзалу серед студентів других курсів.

Перше місце виборола група К27

друге – С25 Д28

третє – група П24.

23-30 жовтня 2019 року було проведено чемпіонат коледжу по футзалу серед команд перших курсів. Розподіл місць: