Рейтинг студентів

Міністерство освіти і науки України

Житомирський технологічний коледж

Київського національного університету будівництва і архітектури

  НАКАЗ

05.07.2018р.                                                                                            № 139

 м. Житомир

 Щодо призначення академічної стипендії

      Згідно "Положення про стипендіальне забезпечення студентів  Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури" враховуючи протокол №13 від 04.07.2017р. засідання стипендіальної комісії

 Наказую:

 1.Призначити академічні стипендії на І семестр 2018/2019 навчального року
студентам ІІ-ІV курсів, які мають право на її одержання, а саме:

А 20

  1.  Бутрик Іван Сергійович- 10,3
  2.  Нікітін Тимофій Васильович -9,5
  3.  Марцинковський Дмитро Русланович -8,9
  4.  Ящук Владислав Юрійович -8,7
  5.  Ганнович Денис Анатолійович – 8,7
  6.  Левченко Олександр Григорович – 8,7
  7.  Іконніков Сергій Віталійович – 8,4
  8.  Логиш Владислав Олександрович – 8,4
  9.  Пекарський Євгеній Васильович -8,3
  10.  Огородник Дмитро Васильович -7,8
  11.  Ліньов Богдан Русланович -7,8

Ел 21

  1. Антоневський Богдан Володимирович – 9,3
  2. Дехтяренко Дмитро Сергійович – 8,3
  3. Шунов Артем Олександрович – 8,3
  4. Ткачук Дмитро Миколайович – 8,8
  5. Мазур Микита Сергійович – 7,8
  6. Киричук Роман Олегович – 7,3

С 25

  1. Олександрович Ангеліна Олександрівна -10,2
  2. Сорока Діана Миколаївна – 9,8
  3. Пашкевич Карина Русланівна – 9,9
  4. Ільченко Олександра Володимирівна – 9,3
  5. Окончук Тамара Станіславівна – 9,0
  6. Возніченко Катерина Юріївна -8.9

 

  1. Дмитрієва Олександра Олександрівна -8,9
  2. Мудра Марина Володимирівна -8,6

Д 28

     1. Мурашевська Єлизавета Олександрівна – 10,6 (підвищ.)

     2. Коцюба Анастасія Сергіївна – 10,6

А 30

  1. Городецький Владислав Русланович – 4,9
  2. Кривоцюк Олег Андрійович – 4,7
  3. Перегуда Дмитро Володимирович – 4,5
  4. Корчемний Дмитро Геннадійович – 4,3
  5. Кучер Руслан Миколайович – 4,3
  6. Васильєв Микола Русланович – 4,0
  7. Панченко Олександр Валерійович – 4,2
  8. Ковальчук Андрій Миколайович – 4,0

Ел 31

  1. Мусійчук Владислав Сергійович – 4,6
  2. Сич Віктор Михайлович – 4,5
  3. Палій Дарій Ігорович – 4,4
  4. Дубіченко Олександр Романович – 4,4
  5. Бродовський Владислав Леонідович – 4,4
  6. Бенедичук Сергій Леонідович – 4,0

С 35

  1. Вітвіцька Катерина Ігорівна -5,0 (підвищ.)
  2. Талько Аліна Василівна – 4,9
  3. Іскрижицька Анастасія Юріївна – 4,7
  4. Безсмертний Микола Володимирович – 4,7
  5. Повшедна Діана Олександрівна – 4,6
  6. Ронжина Вікторія Вікторівна – 4.6
  7. Вечер Єлизавета Олександрівна – 4,4
  8. Кащук Вероніка Сергіївна – 4,2

Д 38

  1. Кучеренко Ольга Ігорівна – 4,9
  2. Березка Марина Григорівна – 4,9
  3. Колодюк Віола Русланівна – 4,7
  4. Іванчук Ольга Миколаївна – 4.2

А 40

  1. Вербило Владислав Юрійович -4.9
  2. Кирилюк Владислав Володимирович -4,8
  3. Гордієнко Андрій Юрійович – 4,8
  4. Овсяний Артем Олександрович -4,7
  5. Зуєв Дмитро Сергійович -4,5
  6. Хохлюк Андрій Олександрович – 4,1

Ел 41

  1. Шуляк Ольга Василівна – 5,0 (підвищ.)
  2. Науменко Дмитро Сергійович – 47
  3. Гончар Олександр Володимирович -4,7
  4. Камінський Олександр Вікторович -4,6
  5. Вигівський Анатолій Володимирович – 4,6
  6. Романчук Нікіта Ігорович – 4,5
  7. Стрілець Сергій Вікторович – 4,4

Д 48

  1. Козел Інна Вікторівна -4,9
  2. Вальчук Олександр Сергійович – 4,5
  3. Грицанчук Анастасія Василівна- 4,1
  4. Боярчук Альвіна Вячеславівна  - 4,5

П 23

  1. Андрієнко Андрій Олегович – 10,1 (не підв.)
  2. Бєлашенок Богдан Русланович – 9,1
  3. Борчаківський Андрій Сергійович – 9,6
  4. Каліновський Денис Юрійович – 9,2
  5. Климчук Богдан Анатолійович – 9,6
  6. Колосович Олександра Олександрівна – 9,5
  7. Мачушник Олена Олексіївна – 11,1 (підв.)
  8. Месь Софія Вікторівна – 10,6 (підв.)
  9. Сайкіна Аміна Геннадіївна – 9,4
  10. Ярмоленко Анастасія Юріївна – 10,7 (підв.)
  11. Ясінська Олександра Олександрівна – 10,6 (підв.)

К 27

  1.  Барановський Володимир Ігорович – 8,2
  2.  Гоголюк Богдан Віталійович – 9,2
  3. Журахівський Микита Сергійович – 9,1 (сирота)
  4. Короткий Микита Олександрович ­– 8,7
  5. Кучерук Богдан Олегович – 9,2
  6. Олексюк Владислав Юрійович – 8,3
  7. Рятте Микита Андрійович – 8,5
  8. Сліпковський Віталій Сергійович – 8,1
  9. Соловей Євген Олегович – 9,0
  10. Ференс Ростислав Борисович – 9,7

П 33

  1. Абакін Владислав Віталійович – 4,8
  2.  Білий Владислав Володимирович – 4,8
  3. Галаган Вадим Васильович – 4,8
  4. Ганнущенко Олександр Миколайович – 4,9
  5. Гінчук В’ячеслав Олександрович – 4,9
  6. Кирилюк Вадим Володимирович – 4,7
  7. Коптяєв Максим Павлович – 4,8
  8. Курта Карина Борисівна – 4,8
  9. Макаревич Вікторії Віталіївна – 4,8
  10. Очитко Сергій Сергійович – 5,0 (підв.)
  11. Степанчук Андрій Олександрович – 4,8

К 37

  1. Мамчур Аліна Сергіївна – 4,6
  2. Мельниченко Анастасія Андріївна – 4,7
  3. Мельниченко Дмитро Володимирович – 4,3
  4. Олійник Валерія Олександрівна -4,3
  5. Піонтковський Нікіта Андрійович – 4,1
  6. Ренкас Іван Андрійович – 4,6
  7. Сушицький Андрій Тарасович – 4,1
  8. Чернявський Вячеслав Сергійович – 4,0

П 43

  1.  Бондар Аліса Олександрівна – 5,0 (підв.)
  2.  Венжик Богдан Костянтинович – 4,9
  3. Городецький Денис Валентинович – 4,4
  4. Деленгівський Олександр Олександрович – 4,6
  5. Дроботун Дмитро Ярославович – 5,0 (підв.)
  6. Коляденко Роман Валентинович – 5,0 (підв.)
  7. Нагорнюк Назарій Петрович – 5,0 (підв.)
  8. Рабчинський  Микита Олегович – 4,7
  9. Скріпченко Даря Геннадіївна – 5,0 (підв.)
  10. Суворов Максим Віталійович – 4,6
  11. Ткач Владислав Станіславович – 4,6
  12. Фурман Олег Романович – 4,8

К 47

  1. Васильчук Віталій Сергійович – 4,5
  2. Давидюк Артем Олександрович – 4,5

    3.  Колєснєв Богдан Русланович – 4,6

    4.  Ланських Марина Дмитрівна – 4,8

    5.  Лебідь Ігор Юрійович – 4,6

    6.  Лихотворик Роман Леонідович  -4,6

    7.  Мігдаль Дмитро Миколайович – 4,6

    8.  Мішкевич Олександр Русланович – 4,7

    9.  Радінович Олег Андрійович – 4,6

   10. Федорчук Валерій Віталійович – 4,9

ЛГ 22

  1. Сабадаш Андрій Михайлович – 9,5
  2. Стецюк Анатолій Сергійович – 9,21
  3. Нарубалюк Дмитро Михайлович – 8,79
  4. Неділько Денис Тарасович – 8,71
  5. Артеменко Олександр Андрійович – 8,62
  6. Рогач Володимир васильович – 8,57
  7. Гончарук Віталій Олександрович – 8,15
  8. Карнажицький Олег Миколайович – 8,07
  9. Савіцький Володимир русланович – 8,07
  10.  Шевченко Дмитро Олександрович – 7,79
  11.  Манзуля Микола Петрович – 7,62

Х 27

  1. Волинець Володимир Васильович – 9,14
  2. Герасименко Тетяна Вадимівна – 8,64
  3. Лавренчук Іван Тарасович – 8,43

Е 24

  1. Бацула Богдана Сергіївна – 9,46
  2. Срібна Олена Миколаївна – 8,21

Ф 25

  1. Марценюк Анастасія Володимирівна – 10,79 (підв.)
  2. Розумей Ірина Олександрівна – 10,71 (підв.)
  3. Лісовик Анна Андріївна – 9,71
  4. Распутна Катерина Василівна – 10,0 (непідв.)
  5. Гоць Альона Володимирівна – 9,29
  6. Власюк Діана Миколаївна – 9,29

ЛГ 32

  1. Нечипоренко Андрій Петрович – 4,93
  2. Мотузка Микола Олександрович – 4,56
  3. Коверчук Дмитро Васильович – 4,6
  4. Захарчук Микола Андрійович – 4,5
  5. Гунько Олександр Юрійович – 4,47
  6. Кафтанов Дмитро Юрійович – 4,44
  7. Назаренко Анастасія Андріївна – 4,44
  8. Босак Тетяна Володимирівна – 4,40
  9. Яковлєв артем Юрійович – 4,56
  10.  Юрчук Дмитро Володимирович – 4,31
  11.  Миронов Дмитро Олександрович – 4,31
  12.  Троцький Євгеній Вікторович – 4,33
  13.  Консевич Владислав Володимирович – 4,20
  14.  Ісайкин Юрій Миколайович – 4,13
  15.  Шилюк Дмитро Русланович – 4,00
  16. Семенчук Нікіта Сергійович – 4,00

Е 34

  1. Вольська Анна Ігорівна – 4,47
  2. Котвицька Анжеліка Дмитрівна – 4,36
  3. Вітрак Зоріна Романівна – 4,21
  4. Оседловська Наталія Сергіївна – 4,20

Ф 35

  1. Добжанська Анастасія Леонідівна – 5,00 (підв.)
  2. Левик Олег Сергійович – 4,87
  3. Корзун Катерина Іванівна – 4,67
  4. Сікалюк Юлія Вікторівна – 4,57
  5. Лірник Сергій Володимирович – 4,6
  6. Нестор Роксолана Ігорівна – 4,64
  7. Боровик Катерина Валеріївна – 4,40

ОД 42

  1. Зорін Андрій Олександрович – 5,00 (підв.)
  2. Скрит Катерина Іванівна – 5,00 (підв.)
  3. Карпінський Руслан Вікторович – 4,75
  4. Новак Владислав Олександрович – 4,58
  5. Кобялка Анастасія миколаївна – 4,50
  6. Капітанчук Аня Сергіївна – 4,50
  7. Герасимчук Дмитро Сергійович – 4,50
  8. Метельштет Роман Миколайович – 4,33
  9. Бортник Мирослав леонідович – 4,25
  10.  Грищенко Дмитро Юрійович – 4,08
  11.  Золотухін Владислав Дмитрович – 4,25
  12.  Реєнт Тимовій Сергійович – 4,17
  13.  Весельський Юрій Олегович – 4,17
  14.  Нішта Віктор Сергійович – 4,17
  15.  Павленко Максим Миколайович – 4,17
  16.  Труфанов Олександр Олександрович – 4,00

Х 47

  1. Нестерук Роман Сергійович – 4,42
  2. Талимончук Вадим валерійович – 4,55
  3. Грищук Ярослав Миколайович – 4,17
  4. Назарук Назар Васильович – 4,00

ОД 43

  1. Горішний Василь Русланович – 4,73
  2. Студзинська Ольга Олескандрівна – 4,91
  3. Арент Ігор Вікторович – 4,55
  4. Козелець Валентина Петрівна – 4,45
  5. Савчук Олег Ігорович – 4,36

ЛГ 42А

  1. Помогайбо Ілля Олександрович – 5,00 (підв.)
  2. Алексеєнко Олена Вікторівна – 5,00 (підв.)
  3. Колосівська Юлія Вікторівна – 4,69
  4. Бондарчук Марина Павлівна – 4,63
  5. Ковальський Олександр Вікторович – 4,56
  6. Артеменко Денис Богданович – 4,44
  7. Озерчук Євгеній Олександрович – 4,31
  8. Манулін Артем Русланович – 4,25

 

Директор                                                                               Л.А.Білогор

 

 

Проект наказу вносить:

Зав.відділення                                                                       Л.Л.Капітула

                                                                                          Г.Л.Сербин

                                                                                                 А.В.Паночишена

 

       

http://www.zoofirma.ru/