Рейтинг студентів

 ЖИТОМИРСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ СТУДЕНТІВ І КУРСУ,
яким призначена академічна стипендія 

Група  А 10

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

1

Бутрик Іван Сергійович

24,7

Іконніков Сергій Віталійович

24,3

Фещенко Владислав Ігорович

24,2

Головатюк Антон Сергійович

24,1

Марцинковський Дмитро Русланович

22,8

Нікітін Тимофій Васильович

22,2

Пекарський Євгеній Васильович

21,9

Ящук Владислав Юрійович

21,8

Ганович Денис Анатолійович

21,6

10 

Очеретько Даніїл Володимирович

20,2

11 

Логиш Владислав Олександрович

20,0

Група  Д 18

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Мурашевська  Єлізавета Олександрівна

28,1

Перепелиця Діана Русланівна

26,4

 Група  Е 14

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Бацула Боглана Сергіївна

24,5

Срібна Олена Миколаївна

20,4

Група  Ел 11

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Ткачук Дмитро Миколайович

24,1

Дехтяренко Дмитро Сергійович

23,1

Сідорков Анатолій Анатолійвич

20,4

Шунов Артем Олександрович

18,8

Макеєнко Олександр Олександрович

18,5

Група  К 17

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

 1

Кучерук Богдан Олегович

27,3

Яблонський Віктор Олександрович

25,6

Короткий Микита Олександрович

25,3

Штепура Олександр Анатолійович

24,0

Нестеревич Дмитрій Сергійович

23,1

Немирівський Олександр Вячеславович

23,1

Куцько Олександр Володимирович

22,8

Олексюк Владислав Юрійович

22,0

Ференс Ростислав Борисович

21,9

10 

Усачов Дмитро Валерійович

21,6

Група  ЛГ 12

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

1

Нарубалюк Дмитро Михайлович

21,5

Сабадаш Андрій Михайлович

21,0

Стецюк Анатолій Сергійович

20,9

Дубінін Данило Юрійович

20,9

Шабранський В'ячеслав Богданович

20,8

Карнажицький Олег Миколайович

20,3

Бондарчук Святослав Юрійович

19,2

Рогач Володимир Васильович

18,9

Савіцький Володимир Русланович

18,6

10

Осика Денис Сергійович

18,4

11 

Артеменко Олександр Андрійович

18,3

12 

Шевченко Дмитро Олександрович

17,8

13 

Гвоздь Сергій Олександрович

17,4

Група  Ф 15

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Марценюк Анастасія Володимирівна

30,0

Гоцька Альона Володимирівна

28,2

Розумей Ірина Олександрівна

23,8

Овсійчук Микола Володимирович

21,4

Лісовик Анна Андріївна

21,2

Група  С 15

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Сергієнко Тетяна Юріївна

27,3

Олександрович Ангеліна Олександрівна

27,0

Пашкевич Карина Русланівна

25,0

Кілочок Анжела Ігорівна

24,3

Сорока Діана Миколаївна

22,8

Дмитрієва Олександра Олександрівна

22,5

Ільченко Олександра Володимирівна

21,8

Возніченко Катерина Юріївна

21,7

Група  Х 17

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

1

Дем'янчук Марія Олексіївна

21,6

Волинець Володимир Васильович

20,8

Герасименко Тетяна Вадимівна

20,0

Група  ЛГ 22

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Троцький Євгеній Вікторович

485

Нечипоренко Андрій Петрович

446

Семенчук Нікіта Сергійович

439

Гунько Олександр Юрійович

430

Група  П 13

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Борчаківський Андрій Сергійович

28,4

Добровінський Ярослав Валентинович

27,8

Чернюк Антон Михайлович

27,7

Ярмоленко Анастасія Юріївна

27,0

Бабчук Богдан Михайлович

27,0

Присяжнюк Ярослав Іванович

26,4

Флячинський Максим Русланович

26,3

Ясінська Олександра Олександрівна

26,2

Колосович Олександра Олександрівна

26,0

10 

Сайкіна Аміна Геннадіївна

26,0

11 

Пархомчук Денис Олександрович

25,1

Група  Д 28

№ з/п

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Конкурсний бал

Слободенюк Маргарита Ігорівна

477

Василенко Надія Володимирівна

471

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/