Гуртожиток

Коледж має на своєму балансі 1 гуртожиток. Він  знаходиться поруч коледжу (на відстані 50 м від центрального корпусу). Будівля гуртожитку має 9 поверхів. Студенти проживають у кімнатах по два та три чоловіки. Система розміщення кімнат блочна, в кожному блоці знаходиться 4 кімнати та санітарно-гігієнічні кімнати. На кожному поверсі знаходиться дві кухні (обладнані електроплитами).  

Кімнати розраховані на проживання 2-х або 3-х студентів. На цокольному поверсі гуртожитку розташована міні-пральня самообслуговування та душові кімнати.

В гуртожитку створені всі умови для того щоб студенти почувалися, як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У гуртожитку є комфортний вестибюль, затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімната для самопідготовки, кімната відпочинку та камера схову. В гуртожитку працює міні-пральня самообслуговування.

Завідуюча гуртожитком, вихователі гуртожитку, студентська рада гуртожитку та куратори груп слідкують за порядком у гуртожитках протягом навчального року. На кожному поверсі (секції) обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком та інформує мешканців з приводу тих питань, які обговорюються на загальних зборах старост.

В гуртожитках активно діє студентська рада, яка направляє студентські маси в русло активного життя. Культурне життя студентів, мешканців гуртожитків, дуже різноманітне. Організовується багато заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру більшість вже стали традиційними. Студентами випускаються стінгазети, влаштовуються конкурси та тематичні фотовиставки.

Студенти, які протягом року порушували правила проживання в гуртожитках, мають догани та зауваження можуть бути позбавлені місця в гуртожитку коледжу на наступний навчальний рік.

За результатами конкурсу на кращу кімнату переможцями стали студенти, які проживають в к. №805 Мізюкін Дмитро, Сагінтаєв Владислав  та в к. № 306 Курта Карина, Черська Анна.

  

В гуртожитку проводяться цікаві бесіди та лекції працівників громадських організацій «Шлях Відродження» , «Місія в Україну», «АСЕТ», правоохоронних органів, зустрічі з випускниками коледжу.

  

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/