http://www.zoofirma.ru/

Гуртожиток

У студентському гуртожитку коледжу відбулася зустріч з Оленою Касянчук - практичним психологом Міжнародного фонду "Місія в Україну". Олена Касянчук запропонувала присутнім  студентам обговорити найбільші ризики та спокуси, що чатують на сучасну молодь та можливі шляхи виходу з кризових ситуацій. Бесіда зі студентами коледжу відбулася з метою профілактики ризикованих типів поведінки серед підлітків та молоді. 

 

 

 

 

До уваги студентів,

які проживають у студентському гуртожитку

ВСП ЖТФК КНУБА.

На час карантину нараховується квартплата за займане ліжко-місце у гуртожитку.

Плата за комунальні послуги не нараховується.

Адміністрація

Графік чергувань викладачів  ВСП ЖТФК КНУБА

Адреса та контактні дані гуртожитку.

10029 м. Житомир

вул. М. Грушевського ,19

тел. чергового  (0412) 47-18-68 ( цілодобово)

Для поселення в гуртожиток при собі необхідно мати:

  1. Документ, що засвідчує особу (ID - карта, довідка про реєстрацію(додаток 13))
  2. Копія ІПН .
  3. Медична довідка 086-О з щепленнями , флюорографія та довідка від фельдшера коледжу.
  4. Документ про приналежність студентів  до пільгових категорій (діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти батьків учасників АТО.).
  5. Квитанція про оплату.
  6. 2 фотокартки 3х4.

Порядок поселення в гуртожиток  коледжу.

Студенту необхідно звернутись:

  1. До адміністрації гуртожитку для написання заяви на поселення, отримання направлення та квитанції на оплату.
  2. До медпункту коледжу за медичною довідкою , від фельдшера коледжу.
  3. До «Укргазбанк » та «ПриватБанк»  (будь-якого відділення) для здійснення оплати за проживання в гуртожитку.
  4. До паспортиста гуртожитку, вихователів  для реєстрації студента, укладання договору на проживання та проходження інструктажу по ТБ та протипожежній безпеці.

Реквізити для оплати:

 Відокремлений структурний підрозділ Житомирський  технологічний фаховий коледж КНУБА

р/р      UA808201720313251004202091274

МФО 820172 ДКСУ в м. Київ

код ЄДРПОУ   39891833

 

 

 

Члени студентської ради  гуртожитку ввідвідали Житомирський музично-драматичний театр.

12.11.18р.  в гуртожитку  відбулася зустріч студенток І курсу з психологом Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну». Наступна бесіда відбудеться в грудні, запрошуються всі бажаючі.

  

15.11.18 в гуртожитку пройшла презентація нових книг, які надійшли в обласну бібліотеку для юнацтва. Працівник бібліотеки запросила студентів для участі в цікавих заходах, конкурсах, презентаціях, які проводяться в бібліотеці.

 

 

 

 

На всіх поверхах пройшли збори студентів, на яких були присутні члени студради.

Члени студради щотижня проводять перевірки кімнат студентів.

 В гуртожитку була обрана нова студентська рада, до якої ввійшли всі старости поверхів, на чолі з головою студради Коверчуком Дмитром.  На засіданнях студради регулярно обговорюються питання, які хвилюють студентів та складається план роботи студради.

 

Коледж має на своєму балансі 1 гуртожиток. Він  знаходиться поруч коледжу (на відстані 50 м від центрального корпусу). Будівля гуртожитку має 9 поверхів. Студенти проживають у кімнатах по два та три чоловіки. Система розміщення кімнат блочна, в кожному блоці знаходиться 4 кімнати та санітарно-гігієнічні кімнати. На кожному поверсі знаходиться дві кухні (обладнані електроплитами).  

Кімнати розраховані на проживання 2-х або 3-х студентів. На цокольному поверсі гуртожитку розташована міні-пральня самообслуговування та душові кімнати.

В гуртожитку створені всі умови для того щоб студенти почувалися, як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У гуртожитку є комфортний вестибюль, затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімната для самопідготовки, кімната відпочинку та камера схову. В гуртожитку працює міні-пральня самообслуговування.

Завідуюча гуртожитком, вихователі гуртожитку, студентська рада гуртожитку та куратори груп слідкують за порядком у гуртожитках протягом навчального року. На кожному поверсі (секції) обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком та інформує мешканців з приводу тих питань, які обговорюються на загальних зборах старост.

В гуртожитках активно діє студентська рада, яка направляє студентські маси в русло активного життя. Культурне життя студентів, мешканців гуртожитків, дуже різноманітне. Організовується багато заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру більшість вже стали традиційними. Студентами випускаються стінгазети, влаштовуються конкурси та тематичні фотовиставки.

Студенти, які протягом року порушували правила проживання в гуртожитках, мають догани та зауваження можуть бути позбавлені місця в гуртожитку коледжу на наступний навчальний рік.

За результатами конкурсу на кращу кімнату переможцями стали студенти, які проживають в к. №805 Мізюкін Дмитро, Сагінтаєв Владислав  та в к. № 306 Курта Карина, Черська Анна.

  

В гуртожитку проводяться цікаві бесіди та лекції працівників громадських організацій «Шлях Відродження» , «Місія в Україну», «АСЕТ», правоохоронних органів, зустрічі з випускниками коледжу.

  

 

До Дня захисника України члени студради гуртожитку провели зустріч з колишнім студентом коледжу, учасником АТО, воїном-десантником Фесенком Максимом та привітали його зі святом.

В гуртожитку постійно проводяться цікаві зустрічі та бесіди. Голова громадської організації «Шлях Відродження» Кіпенко Ігор Анатолійович провів бесіду-диспут на тему «Ціннісні орієнтири молоді»

http://www.zoofirma.ru/