Wednesday, November 20, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Циклова комісія гуманітарних дисциплін є важливою ланкою організаційної структури коледжу, що забезпечує навчально-виховний процес і разом з іншими цикловими комісіями, сприяє формуванню внутрішнього світу студентів на засадах загальнолюдських цінностей.

Детальніше...

Циклова комісія соціальної роботи

Циклова комісія соціальної роботи готує фахівців за галуззю знань 23 "Соціальна робота", зі спеціальністю 231 "Соціальна робота", ліцензованою на проведення освітньої діяльності за рівнем "молодший спеціаліст".

Соціальна робота - це діяльність фахівців, спрямована на соціальну підтримку людини, забезпечення її соціальних прав і свобод, поліпшення якості життєдіяльності,задоволення інтересів та потреб.

Детальніше...

Циклова комісія дизайну

     Під час навчання в коледжі студенти набувають таких знань та навичок: оволодівають професійними особливостями планування творчого процесу, архітектурно-художнього проектування та виконавської майстерності створення дизайн-проектів; користуючись методичними та директивними матеріалами, конструюють окремі елементи та цілі комплекси під керівництвом провідних дизайнерів з урахуванням вимог ергономіки та естетики виробництва і побуту; оволодівають навичками проектної графіки, різновидами графічних технік і технічних засобів макетування; професійно користуються комп'ютерною технікою.

     Працювати наші випускники можуть у різних галузях господарства: рекламних та поліграфічних агенціях, підприємствах, що виготовляють меблі та предмети інтер'єру, архітектурних фірмах , що здійснюють оформлення інтер'єрів, ландшафтний дизайн тощо, викладачами в школах та студіях. Можуть також брати участь у Всеукраїнських та закордонних виставках, конкурсах і проектах, здійснювати вступ до Національних спілок дизайну і художників, займатися творчою діяльністю.

      Продовжити навчання можна, в першу чергу, на відповідних факультетах Київського національного університету будівництва і архітектури, а також у будь-якому ВНЗ України та за кордоном за спеціальністю "Дизайн", обравши собі спеціалізацію: промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн середовища, дизайн інтер'єру, сакральний дизайн, архітектура, живопис, графіка, скульптура та монументальне мистецтво.

З 19 жовтня по листопад під патронатом Житомирської ОДА відбувся Всеукраїнський живописний пленер, учасниками якого були викладачі нашого коледжу: Косницька Н.І., Богомаз П.Я. та Радіонов О.С. За результатами пленеру в залі Національної спілки художників  України  в грудні 2018 року відбудеться виставка творів, що відібрані Житомирською ОДА для формування картинної галереї. Про відкриття буде повідомлено окремо, запрошуємо всіх бажаючих.

Циклова комісія автоматизації та електричної інженерії

Циклова комісія автоматизації та електричної інженерії заснована в 1959 році й готує фахівців у галузях знань 15 "Автоматизація та приладобудування" та 14 "Електрична інженерія" за спеціальностями  151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології",  141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка". Циклова комісія працює за ліцензією на проведення освітньої діяльності за рівнем підготовки "молодший спеціаліст".

Детальніше...

Корисні посилання

Останні публікації

http://www.zoofirma.ru/