http://www.zoofirma.ru/

Бібліотека

Подарунок від читача

Фонд бібліотеки коледжу поповнився новим виданням. Викладач коледжу, художник, член Національної спілки художників України Петро Якимович Богомаз подарував книгу "Мистецький Олімп. Україна очима митців".

Ілюстрована книга-альманах присвячена українським художникам, розкриває їх багатогранну творчість. На її сторінках висвітлено життєвий та творчий шлях художника-живописця, графіка, монументаліста Богомаза Петра Якимовича.

Детальніше...

Лихослів'я руйнує людину

2 червня відбувся комплексний виховний захід для студентів групи П - 13, який підготували та провели соціальний педагог Олена Глимбоцька та завідувачка бібліотеки Людмила Хоменко. В ході заходу було проведено бесіду з елементами тренінгу "Шкідливі звички: лихослів'я, поганий сон,  вплив ЗМІ. Що з цим робити?" та інформхвилинку  "Лихослів'я руйнує людину".

Детальніше...

Виставка - презентація "Охорона праці - науково-виробничий журнал"

В читальній залі бібліотеки оформлено виставку - презентацію "Охорона праці - науково-виробничий журнал".

Детальніше...

Засідання обласного методичного об’єднання завідувачів бібліотек

18 травня 2021 року на базі Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва відбулося засідання обласного методичного об’єднання завідувачів бібліотек закладів фахової передвищої освіти Житомирської області. 

Детальніше...

День народження Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. До відзначення ювілейної дати долучилася бібліотека коледжу. В читальній залі бібліотеки оформлено книжкову виставку "На шлях я вийшла ранньою весною".

Детальніше...

Дочірні категорії

http://www.zoofirma.ru/