http://www.zoofirma.ru/

Бібліотека

Студентський бібліопростір.

Бібліотека коледжу - вільний простір для студента. Саме під таким девізом сьогодні ми працюємо. В нашій бібліотеці завжди є відвідувачі. Молоді тут цікаво, адже йдуть вони до нас не лише за книгою. Наші студенти в бібліотеці:
 читають, готуються до занять та конкурсів, 

 

малюють, створюють спільні проєкти,

 

оформляють стіннівки,

 

грають на музичних інструментах,

 

співають, танцюють,

просто спілкуються, грають в настільні ігри.

 

В бібліотеці проводяться різноманітні заходи, учасниками яких є студенти нашого коледжу.

Затишне, обладнане новими меблями та комп'ютерною технікою приміщення, естетично оформлені виставки та доброзичлива атмосфера в бібліотеці сприяють всебічному розвитку наших студентів.

Бібліографічний огляд.

18 січня в бібліотеці коледжу проведено бібліографічний огляд методичного посібника "Попередження насильства в закладах освіти".

Детальніше...

Подарунок від читача

Фонд бібліотеки коледжу поповнився новим виданням. Викладач коледжу, художник, член Національної спілки художників України Петро Якимович Богомаз подарував книгу "Мистецький Олімп. Україна очима митців".

Ілюстрована книга-альманах присвячена українським художникам, розкриває їх багатогранну творчість. На її сторінках висвітлено життєвий та творчий шлях художника-живописця, графіка, монументаліста Богомаза Петра Якимовича.

Детальніше...

Лихослів'я руйнує людину

2 червня відбувся комплексний виховний захід для студентів групи П - 13, який підготували та провели соціальний педагог Олена Глимбоцька та завідувачка бібліотеки Людмила Хоменко. В ході заходу було проведено бесіду з елементами тренінгу "Шкідливі звички: лихослів'я, поганий сон,  вплив ЗМІ. Що з цим робити?" та інформхвилинку  "Лихослів'я руйнує людину".

Детальніше...

Дочірні категорії

http://www.zoofirma.ru/