Благодійний ярмарок

 

Звіт волонтера Світлани Іванівни Іщук про використані кошти, які були передані на Гала-концерті 08.06.2017р. студентами Житомирського технологічного коледжу КНУБА.

Нещодавно у стінах Житомирського технологічного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури відбувся благодійний ярмарок на підтримку тих військових, хто втратив своє здоров"я у цій неоголошеній війні і потребує нашої допомоги. Зібрані кошти, а саме 4000 грн., були передані мені, як волонтеру, головою студентської ради коледжу. Звіт про витрати будуть опубліковані як завжди на моїй сторіночці ФБ.

 

Нагадую, що минулого року мені було передано від студентів та педагогів коледжу 7 700 грн. Всі кошти були витрачені адресно на придбання ліків пораненим та травмованим нашим захисникам, про що було публічно прозвітовано.
Дякую всім, хто не втомлюється допомагати. Пишаємось, шануємо та допомагаємо нашим Героям!
Війна триває. Тримаймось!

 

Едуард Мальований, 1966 р.н., житомирянин, доброволець.
Едуард інвалід війни 1 групи.
Герой служив старшиною 11 батальйону "Київська Русь", комендантське відділення. Під час бою 15 серпня 2014 року в с. Мала Іванівка, Луганської області отримав вогнепальне поранення в голову із снайперської гвинтівки..Переніс вісім складних операцій в Київському військовому шпиталі. В голові і досі знаходяться два осколки..Його очікує ще пластична операція і тривала реабілітація.
За мужність та врятовані життя своїх побратимів Едуард Мальований, Герой з позивним "Краб" отримав орден "За мужність" 3 ступеня .
На сьогодні Едуард чим може підтримує своїх побратимів, хоч має добряче підірване здоров"я і сам не може ні дня обійтись без таблеток. Деякими ліками на суму 824 грн.допомогли Герою і ми. Ліки закуплені на кошти, зібрані на благодійному ярмарку, який нещодавно відбувся у Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва та архітектури.
Шануємо, пишаємось та підтримуємо наших Героїв!
Приват 4149 4978 1126 2148
Мальований Едуард.

 

2 коробки з урідомами на суму 2280 грн.(+ 55 грн. послуги пошти) сьогодні було відправлено на Житомирщину у містечко Любар для Артура Мельника, бійця 128 бригади. 28-річний Артур отримав травму хребта в серпні 2015 року. З тих пір пересувається на інвалідному візочку і такі речі йому дуже необхідні.
Придбати змогли урідоми за кошти, зібрані на благодійному ярмарку, який відбувся нещодавно у Житомирському технологічному коледжі Київського національного університету будівництва та архітектури,.
Щиро дякуємо всім, хто не втомлюється допомагати та підтримувати наших захисників.. 
Війна триває…Миру всім нам! Тримаймось!

  

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/