Виховна робота

Відкриті виховні години

 30 01.2018 року відбувся відкритий виховний захід в групі Ф 35 на тему:
« Як знайти спільну мову з викладачем?»

 Актуальність питання:

Вміння спілкуватися і знаходити підхід до різних людей - чи не найголовніші навички, які можна отримати у ВНЗ. Кожен викладач - ініціатор системи під назвою «лекція», адже його завдання - зацікавити студентів практичною цінністю отриманої інформації А на іспиті ініціатором стає студент його «роль» - переконати викладача в знанні дисципліни. Як знайти спільну мову з викладачем і які психологічні прийоми варто запам’ятати?

Детальніше...

Лекція на тему протидії торгівлі людьми

   В нашому закладі щовівторка проводяться виховні години і вже приємною традицією стала співпраця з громадським об’єднанням «Avenir». Так, 31 жовтня та 7 листопада 2017 р лектором громадського об’єднання Яковець Оленою Леонідівною були проведені інформаційні бесіди з елементами відеолекторію на тему «Запобігання торгівлею людьми та небезпека нелегальної трудової міграції».

Детальніше...

Методичні рекомендації з виховної роботи

Міністерство освіти і науки України

Житомирський технологічний коледж

Київського національного університету будівництва і архітектури

  МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

з проведення виховної роботи

в ЖТК КНУБА

 2017/2018 навчальний рік

 

          У збірнику «Методичні рекомендації  з проведення виховної роботи в ЖТК КНУБА»  розміщено методичні матеріали для класних керівників  академічних груп із проведення виховних заходів, рекомендовані теми виховних годин та план виховної роботи коледжу.

             Матеріали підготовлені 

            заступником директора з виховної роботи ЖТК КНУБА

            Степановою Т.В.

  

Детальніше...

Червоний хрест

           Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України є надійною опорою для знедолених, сиріт, інвалідів, немічних, хворих, самотніх, останньою інстанцією, куди люди завжди можуть звернутися за допомогою при найбільш складних обставинах. Волонтери та співробітники обласної організації Товариства Червоного Хреста завжди поруч там, де люди потребують допомоги, підтримки та поради. Обласна організація Товариства Червоного Хреста надає грошову допомогу різним категоріям населення, що опинилися в скрутному матеріальному становищі через тривалу хворобу, постраждалим від стихійного лиха,  оперативно реагує на надзвичайні ситуації які потребують закупівлі медикаментів, продуктів харчування тим, хто знаходиться в скруті.

   

Все це здійснюються виключно за допомогою тих, хто підтримує гуманну діяльність Червоного Хреста. Наш коледж  теж готовий  завжди допомогти тому, хто опинився в скруті. Так, у грудні 2017 р  - січні 2018р викладачі та студенти ЖТК КНУБА відгукнулися на прохання співробітників організації про допомогу і  здійснили збір благодійних внесків та пожертв на суму 1600 грн., які  перерахували на банківський рахунок  Житомирської  обласної організації Товариства Червоного Хреста України.Сподіваємося, що  наша фінансова підтримка дасть можливість допомогти тим, хто найбільш цього потребує.

                                          

                                                                   Творімо милосердя разом!

 

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/