http://www.zoofirma.ru/

Виховна робота

Пам’ятай! Україна починається з тебе!

         Сьогодні питання української самоідентичності стоїть як ніколи гостро. Українці об’єднуються, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі, мові та історії.

       Україна — це держава зі славним, величним і водночас трагічним минулим і страшним сьогоденням. Утім варто пам’ятати, що ми — голос своєї держави і творці її майбутнього. Українці  ніколи не стояли осторонь і голосно заявляли про свою громадянську позицію та любов до своєї країни.

Пам’ятай! Україна починається з тебе!

Екскурсія на підприємство ТОВ «Фабрика КЛАСУМ» груп ЛГ32, ЛГ32а

26.01.2022р.  відбулася екскурсія для студентів груп ЛГ32, ЛГ32а спеціальності 205 «Лісове господарство» на підприємство ТОВ «Фабрика КЛАСУМ». Студенти ознайомилися з передовою технологією виготовлення меблевої продукції та побачили принцип роботи сучасного обладнання. Екскурсія була цікавою та пізнавальною.

Детальніше...

Благодійна діяльність

 

 15.09.2021р. на позачерговому засіданні Педагогічної ради, директор Коледжу Людмила Білогор передала 2 десантно-штурмовому батальйону військової частини А0281 зібрані колективом Коледжу кошти у сумі 9446грн. 00коп. для відновлення бойових машин батальйону.

Колектив Коледжу висловлює свою щиру повагу, подяку та підтримку Захисникам та Захисницям України!

Детальніше...

Гімн коледжу

 

ГІМН

Відокремленого структурного підрозділу

Житомирський технологічний фаховий коледж

Київського національного університету будівництва і архітектури

Вірші та музика А.Ф. Шишука

Детальніше...

Street ART

Цікава зустріч в бібліотеці коледжу з Житомирським художником

Детальніше...

Відкриті виховні години

Відкрита виховна година гр. К-17

    28 березня в рамках проведення тижня факультету "Інформаційних технологій" була проведена відкрита виховна година на тему "Чорнобиль - біль і трагедія України", яка була приурочена до тридцять другої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

     Активну участь у підготовці до тематичної виховної години прийняли студенти гр. К-17 Рятте Микита та Журахівський Микита.

      Основною ідеєю виховної години було надати студентам можливість представити собі масштаб катастрофи та людського лиха через співставлення життя міста Славутич до катастрофи та що стало з містом та зоною відчуження після. 
     Також студенти дізналися яким чином Україна разом із світовою спільнотою працює над подоланням наслідків цієї страшної техногенної катастрофи.

 30 01.2018 року відбувся відкритий виховний захід в групі Ф 35 на тему:
« Як знайти спільну мову з викладачем?»

 Актуальність питання:

Вміння спілкуватися і знаходити підхід до різних людей - чи не найголовніші навички, які можна отримати у ВНЗ. Кожен викладач - ініціатор системи під назвою «лекція», адже його завдання - зацікавити студентів практичною цінністю отриманої інформації А на іспиті ініціатором стає студент його «роль» - переконати викладача в знанні дисципліни. Як знайти спільну мову з викладачем і які психологічні прийоми варто запам’ятати?

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/