Thursday, July 18, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Виховна робота

Профорієнтаційна робота

       16 березня  2018 р. в приміщенні міського будинку культури м. Коростеня  агітаційна бригада студентів ЖТК КНУБА на чолі з викладачем  циклової комісії соціальних наук, управління та адміністрування Козак Н.М. приймали участь у «Ярмарку професій» для випускників 9 та 11 класів шкіл міста Коростеня та Коростенського району.  Наші представники   провели майстер – класи спеціальностей  і гідно презентували  коледж. 

Детальніше...

Бесіда з лікарем наркологом

З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, популяризації переваг здорового способу життя, формування навичок безпечної поведінки в соціумі на базі ЖТК КНУБА лікарем психіатром - наркологом Житомирського обласного наркологічного диспансеру Зубко О.П.  проведено зустріч зі  студентами групи ЛГ32А та П13.  Лікар  проінформував про діяльність диспансеру, який займається реабілітаційною та профілактичною роботою з алко- та наркозалежними категоріями населення, поділився досвідом лікування негативних залежностей, розповів про шляхи та способи їх подолання, про наслідки вживання наркотичних речовин та алкоголю.  Зустріч пройшла в активному обговоренні проблеми залежностей та поширення небезпечних хвороб.

 

Відкриті виховні години

Відкрита виховна година гр. К-17

    28 березня в рамках проведення тижня факультету "Інформаційних технологій" була проведена відкрита виховна година на тему "Чорнобиль - біль і трагедія України", яка була приурочена до тридцять другої річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

     Активну участь у підготовці до тематичної виховної години прийняли студенти гр. К-17 Рятте Микита та Журахівський Микита.

      Основною ідеєю виховної години було надати студентам можливість представити собі масштаб катастрофи та людського лиха через співставлення життя міста Славутич до катастрофи та що стало з містом та зоною відчуження після. 
     Також студенти дізналися яким чином Україна разом із світовою спільнотою працює над подоланням наслідків цієї страшної техногенної катастрофи.

 30 01.2018 року відбувся відкритий виховний захід в групі Ф 35 на тему:
« Як знайти спільну мову з викладачем?»

 Актуальність питання:

Вміння спілкуватися і знаходити підхід до різних людей - чи не найголовніші навички, які можна отримати у ВНЗ. Кожен викладач - ініціатор системи під назвою «лекція», адже його завдання - зацікавити студентів практичною цінністю отриманої інформації А на іспиті ініціатором стає студент його «роль» - переконати викладача в знанні дисципліни. Як знайти спільну мову з викладачем і які психологічні прийоми варто запам’ятати?

Детальніше...

Лекція на тему протидії торгівлі людьми

   В нашому закладі щовівторка проводяться виховні години і вже приємною традицією стала співпраця з громадським об’єднанням «Avenir». Так, 31 жовтня та 7 листопада 2017 р лектором громадського об’єднання Яковець Оленою Леонідівною були проведені інформаційні бесіди з елементами відеолекторію на тему «Запобігання торгівлею людьми та небезпека нелегальної трудової міграції».

Детальніше...

Червоний хрест

    Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України є надійною опорою для знедолених, сиріт, інвалідів, немічних, хворих, самотніх, останньою інстанцією, куди люди завжди можуть звернутися за допомогою при найбільш складних обставинах. Волонтери та співробітники обласної організації Товариства Червоного Хреста завжди поруч там, де люди потребують допомоги, підтримки та поради. Обласна організація Товариства Червоного Хреста надає грошову допомогу різним категоріям населення, що опинилися в скрутному матеріальному становищі через тривалу хворобу, постраждалим від стихійного лиха,  оперативно реагує на надзвичайні ситуації які потребують закупівлі медикаментів, продуктів харчування тим, хто знаходиться в скруті.

Детальніше...

Корисні посилання

Останні публікації

http://www.zoofirma.ru/