Thursday, September 19, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Коледж сьогодні

ЖТК КНУБА є одним із найстаріших навчальних закладів України і має славетну більш ніж вікову історію.

 Розташований біля центру старовинного міста на розі вулиць Небесної Сотні та Михайла Грушевського у 3 навчально-лабораторних корпусах та 2 навчально-виробничих майстернях; є бібліотека, студентський гуртожиток на 500 місць, їдальня на 160 місць, медпункт, конференц-зал, спортивно-оздоровчий комплекс.

Штат кваліфікованих викладачів складає 88 осіб, у тому числі 4 кандидати наук, загалом навчанням студентів опікуються 123 фахівці.

Сьогодні коледж є вищим навчальним закладом, який забезпечує своїм випускникам отримання диплому молодшого спеціаліста.

У трьох відділеннях працюють 9 циклових комісій, з яких 6 – випускаючі, за спеціальностями: лісове господарство (оброблювання деревини); дизайн; економіка; фінанси, банківська справа та страхування; інженерія програмного забезпечення; комп’ютерна інженерія; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; хімічні технології та інженерія; соціальна робота.

Щорічно коледж випускає більш ніж 265 висококваліфікованих спеціалістів середньої ланки для багатьох галузей народного господарства нашої країни.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання за скороченими термінами як на відповідних факультетах Київського національного університету будівництва і архітектури, так і у інших ВУЗах України ІІІ і IV рівнів акредитації. 

Корисні посилання

Останні публікації

Екскурсія до столиці

вересня 18, 2019

Профорієнтація

вересня 17, 2019

Посвята

вересня 02, 2019

Подяка

вересня 02, 2019

Засідання педагогічної ради

серпня 28, 2019

Накази на зарахування

липня 19, 2019

Вступна кампанія 2019

липня 15, 2019
http://www.zoofirma.ru/