Friday, April 10, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін

З 17.02.2020 р. по 21.02.2020 р.

відбувся тиждень циклової комісії гуманітарних дисциплін, присвячений до Міжнародного дня рідної мови

 

 

Мета проведення:

ПОГЛИБИТИ ЗНАННЯ СТУДЕНТІВ ПРО БАГАТСТВО УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,  РОЗКРИТИ ВАГОМІСТЬ СЛОВА В ЖИТТІ ЛЮДИНИ ТА  МОВИ В ЦІЛОМУ, ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЇЇ МИЛОЗВУЧНІСТЬ ТА МЕЛОДІЙНІСТЬ; ВИХОВУВАТИ ЛЮБОВ ДО РІДНОЇ МОВИ ЯК СКАРБНИЦІ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ, ЗАСОБУ ЗВ’ЯЗКУ, ЩО ЄДНАЄ МИНУЛІ, СУЧАСНІ І ПРИЙДЕШНІ ПОКОЛІННЯ В ІСТОРИЧНО ЖИВЕ ЦІЛЕ…

"… якщо не користуєшся словом, то мова стає мертвою, а без мови вмирає нація…"

… І ЧЕРЕЗ СЛОВО ВИХОВУВАТИ ПОЧУТТЯ ГУМАННОСТІ, НАЦІОНАЛЬНОЇ САМОСВІДОМОСТІ,  ПАТРІОТИЗМУ, ПОВАГИ Й ШАНОБЛИВОГО СТАВЛЕННЯ ДО НЕНЬКИ-БАТЬКІВЩИНИ  ( 20 лютого - вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Слава Україні! Героям Слава!).

                Розпочався тиждень (17.02.2020)  МИСТЕЦЬКим ПРОЄКТом-ВИСТАВКою стіннівок з англійської мови, де студенти влучним словом іноземним змогли описати своє уявлення про світ МиСтЕцТвА  під лозунгом - "…свого не цурайтесь і чужому научайтесь".

Також у межах тижня відбулося два мовно-літературні конкурси:

*МоВнА вікторина (18.02.2020): виховний захід у групі П 23 на тему: “Грамотії: готуємось до ЗНО”;

*ЛіТеРаТуРнА вікторина (20.02.2020) серед студентів-першокурсників, груп Е14/Ф15 (команда "Лідери"), К17 (команда "Непереможні"), А 10 (команда "Юні Каменярі") на тему:: "Зірковий час читача".

У середу (19.02.2020) відбулася олімпіада з англійської мови. За результатами олімпіади переможцем став студент  групи П13 Михайлов Данила, який буде відстоювати честь коледжу на Обласній олімпіаді з іноземної мови у м. Бердичів.

У п'ятницю  (21.02.2020), у Міжнародний день рідної мови викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін підбили підсумки тижневої конкурсної програми, гідно оцінили прояв творчості студентів й нагородили усіх учасників  грамотами.

 

        

 

 

 

       

                                   

http://www.zoofirma.ru/