Thursday, July 18, 2019
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Обласна олімпіада з інформатики

На базі Житомирського технологічного коледжу КНУБА була проведена XIII обласна олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки

У конкурсі взяли  участь студенти з 16 навчальних закладів І-ІІ р. Житомирської області.

Методом сліпого жеребкування візначалися: завдання з текстового редактора, електроних таблиць баз даних, журі та лічильна комісія. Участники олімпіади пройшли електроне тестування.

 За результатами проведення олімпіаді, місця були розподілені наступним чином:

 І місце - Кобилинський О.М. Коростишівський педагогічний коледж;

 ІІ місце- Малашевич І.В., Бердичівський коледж промисловості, економіки та права;

 ІІІ місце -Маюн Я.А. Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права.

Також програмою заходів було передбачено засідання обласного методичного об’єднання викладачів комп'ютерних дисциплін. У ході проведення заслухали доповіді: Журавської К.О. «Використання педагогічного коучингу для формування інформатичної компетентності студентів», Романішина В.В. «Елементи навчально-демонстраційного комплексу для вивчення дисципліни «Комп’ютерні мережі»», Якубовської Л.Б. «Мотивація пізнавальної діяльності як один з ключових чинників формування інформаційних компетентностей майбутніх фахівців», Герасимчука С.В. «Перспективи впровадження STEM-навчання в сучасній освіті».

Голова методичного об'єднання  Пекарський Б.Г. оголосив  підсумки роботи  за 2018-2019 н.р. та запропонував план  роботи на наступний рік.

  

 

Корисні посилання

Останні публікації

http://www.zoofirma.ru/