http://www.zoofirma.ru/

Головна стр

День відкритих дверей та благодійний ярмарок

20.04.2024 року в коледжі відбувся день відкритих дверей та благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Під час ярмарку було зібрано понад 22000 гривень. Щира подяка класним керівникам, здобувачам освіти, батькам за організацію та участь в ярмарку. Усі зібрані кошти будуть витрачені на запчастини для ремонту дронів.

Детальніше...

ІІ місце у фестивалі творчості.

Здобувачі освіти коледжу посіли ІІ місце у відкритому фестивалі творчості "Студентська Ліра імені Володимира Шинкарука" в номінації "Вокально-інструментальний жанр".

Детальніше...

Захисти свої права та свободу!

19.04.2024 року здобувачі освіти коледжу взяли участь в обласному заході на тему: "Захисти свої права та свободу! Безпека та твоя відповідальність!" на базі Житомирського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Детальніше...

"Чародії" готуються до благодійного ярмарку

Учасники рукодільної майстерні "Чародії" разом із психологом коледжу Валентиною Волинець та вихователем гуртожитку Тетяною Бурківською, активно готуються до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, який відбудеться 20 квітня о 9.00 годині.

Детальніше...

18.04.2024р. студенти групи А30 відвідали Житомирську філію ДП «Вінницястандартметрологія»

18.04.2024р. студенти групи А30 відвідали Житомирську філію ДП «Вінницястандартметрологія» – сучасне багатопрофільне підприємство з давніми і сталими традиціями, яке веде свою історію з 1924 року. Нині підприємство здійснює державну політику у сфері забезпечення єдності вимірювань і технічного регулювання на Житомирщині.

Студенти та адміністрація коледжу вдячні керівництву та співробітникам ЖЦСМ за надану можливість.

Окрема подяка провідному інженеру відділу «Оцінки відповідності та стандартизації» Цимбалюку Григорію Миколайовичу за проведене ознайомлення з підприємством.

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/