http://www.zoofirma.ru/

Головна стр

Виконання заходів цивільного захисту в особливий період воєнного стану.

21.09.2023 року в коледжі було проведено спеціальне об'єктове тренування згідно з розпорядженням Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради № 260 від 16.08.2023 року. Захід відбувся за участю представників ДСНС, Житомирського медичного інституту, Житомирської академії поліції.  Класний керівник групи Ел21, С25 Інна Дитинченко разом із студентами підготували презентацію "Алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів". Представники медичного інституту вчили студентів та колектив надавати першу домедичну допомогу, робити штучне дихання та масаж серця. Представник ДСНС розповів про мінну та пожежну безпеку, поліцейські-кінологи Житомирської академії поліції представили свою роботу із дресирування службових собак. Дякуємо усім хто долучився до участі у тренуванні з виконання заходів цивільного захисту в особливий період воєнного стану.

Детальніше...

Подяка від Міністерства освіти і науки України

У червні-серпні 2023 року на базі ВСП Житомирський технологічний фаховий коледж КНУБА було створено тимчасовий екзаменаційний центр для проведення НМТ та ЄВІ.

Якісну роботу центру та відповідні умови для проведення тестування вдалося забезпечити завдяки тому, що коледж має належну матеріально-технічну базу (60 робочих місць було обладнано персональними комп'ютерами) та організований професійний колектив викладачів, очолюваний директором коледжу Людмилою Білогор.

Міністерство освіти і науки України та Український центр оцінювання якості освіти висловлюють Вам та всьому колективу Вашого закладу глибоку вдячність, що в цей непростий час всі ви знаходите в собі сили якісно реалізувати щоденні надскладні завдання функціювання системи освіти під час війни, створюючи передумови для щасливого майбутнього нашої держави.

01.09.2023 року в коледжі відбувся святковий захід з нагоди Дня Знань!

Щиро вітаємо наших шановних здобувачів освіти, викладачів, батьків з початком нового навчального року!

Детальніше...

http://www.zoofirma.ru/