Результати вступних випробувань

Група А10

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Математика

Українська мова

1          

Антоневський Богдан Володимирович

4(чотири)

 4(чотири)

 

2          

Бутович Юрій Володимирович

4(чотири)

6(шість) 

 

3          

Бутрик Іван Сергійович

8(вісім)

9(девять)

 

4          

Дехтяренко Дмитро Сергійович

8(вісім)

8(вісім) 

 

5          

Захарченко Іван Леонідович

4(чотири)

5(пять) 

 

6          

Зверев Віктор Богданович

6(шість)

9(девять) 

 

7          

Іконніков Сергій Віталійович

9(дев’ять)

 9(девять)

 

8          

Киричук Роман Олегович

5(п՚ять)

 4(чотири)

 

9          

Ковпак Дмитро Андрійович

5(п՚ять)

 4(чотири)

 

10      

Колодійчук Владислав Васильович

7(сім)

 9(девять)

 

11      

Краснопольський Гліб Анатолійович

5(п՚ять)

 5(пять)

 

12      

Мовчан Андрій Миколайович

4(чотири)

 не зявився

 

13      

Нікітін Тимофій Васильович

7(сім)

 6(шість)

 

14      

Омельчук Микола Олександрович

4(чотири)

 6(шість)

 

15      

Павлюк Андрій Олександрович

4(чотири)

 4(чотири)

 

16      

Панасюк Микита Олександрович

4(чотири)

 6(шість)

 

17      

Пекарський Євгеній Васильович

8(вісім)

6(шість)

 

18      

Петрученко Микола Вікторович

не з’явився

 не зявився

 

19      

Поліщук Максим Сергійович

4(чотири)

5(пять) 

 

20      

Хробуст Данило Роландович

5(п՚ять)

6(шість) 

 

21      

Шестопалов Олег Вікторович

4(чотири)

5(пять) 

 

22      

Ящук Владислав Юрійович

6(шість)

 7(сім)

 

 

 

Група Ел11

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Математика

Українська мова

1          

Банцер Олександр Ігорович

не зявився 

не з’явився

 

2          

Ганович Денис Анатолійович

 7(сім)

6(шість)

 

3          

Головатюк Антон Сергійович

 9(девять)

9(дев’ять)

 

4          

Захаренко Олександр Сергійович

5() 

4(чотири)

 

5          

Камінський Іван Анатолійович

 9(девять)

6(шість)

 

6          

Кондратьєв Ігор Ігорович

4(чотирипять) 

4(чотири)

 

7          

Котенко Артем Миколайович

6(шість) 

4(чотири)

 

8          

Кузьменко Володимир Сергійович

 8(вісім)

4(чотири)

 

9          

Кухта Андрій Олегович

5(пять) 

4(чотири)

 

10      

Левківський Владислав

 не зявився

не з’явився

 

11      

Лось Максим Анатолійович

 4(чотири)

6(шість)

 

12      

Лучина Андрій Миколайович

6(шість) 

5(п’ять)

 

13      

Любарець Богдан Сергійович

 4(чотири)

5(п’ять)

 

14      

Мазур Микита Сергійович

6(шість) 

4(чотири)

 

15      

Макеєнко Олександр Олександрович

 7(сім)

5(п’ять)

 

16      

Миронюк Максим Вікторович

6(шість) 

5(п’ять)

 

17      

Мищик Дмитро Юрійович

не зявився 

не з’явився

 

18      

Неділько Денис Тарасович

 4(чотири)

6(шість)

 

19      

Нестерчук Владислав Юрійович

4(чотири)

4(чотири)

 

20      

Омельченко Єгор Анатолійович

 7(сім)

5(п’ять)

 

21      

Сідорков Анатолій Анатолійович

7(сім) 

5(п’ять)

 

22      

Слудковський Андрій Іванович

5(пять) 

5(п’ять)

 

23      

Степанчук Ілля Ігоревич

 7(сім)

6(шість)

 

24      

Суханов Владислав Андрійович

 не зявився

6(шість)

 

25      

Ткаченко Віталій Олегович

 5 (пять)

4(чотири)

 

26      

Ткачук Дмитро Миколайович

 8(вісім)

7(сім)

 

27      

Худолій Олександр Васильович

 4(чотири)

6(шість)

 

28      

Цимбалюк Максим Андрійович

 не зявився

не з’явився

 

29      

Шулима Богдан Іванович

 7(сім)

8(вісім)

 

30      

Ястребов Дмитро Михайлович

 4(чотири)

5(п’ять)

 

 

 

Група С15

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Історія

Українська мова

1          

Возніченко Катерина Юріївна

6(шість)

6(шість) 

 

2          

Гайдук Софія Андріївна

6(шість)

5(пять) 

 

3          

Гербеда Віталій Олександрович

не з’явився

не зявився 

 

4          

Гришко Богдан Олександрович

4(чотири)

5(пять) 

 

5          

Гусаковський Віталій Романович

7(сім)

4(чотири) 

 

6          

Демченко Ігор Павлович

6(шість)

5(пять) 

 

7          

Дзюба Анна Володимирівна

6(шість)

5(пять) 

 

8          

Єсепчук Вікторія Миколаївна

7(сім)

4(чотири) 

 

9          

Запорожець Артем Олександрович

7(сім)

5(пять) 

 

10      

Заріцька Катерина Григорівна

6(шість)

4(чотири) 

 

11      

Ільченко Олександра Володимирівна

8(вісім)

7(сім) 

 

12      

Кілочок Анжела Ігорівна

9(дев’ять)

7(сім) 

 

13      

Левченко Лія Юріївна

7(сім)

6(шість) 

 

14      

Лисюк Амалія Ганіматівна

8(вісім)

4(чотири) 

 

15      

Лисюк Юлія Ігорівна

8(вісім)

 4(чотири)

 

16      

Мартиненко Юлія Олександрівна

7(сім)

7(сім) 

 

17      

Міщенко Марія Олегівна

не з’явилась

не зявилась 

 

18      

Мороз Альона Володимирівна

не з’явилась

не зявилась 

 

19      

Мудра Марина Володимирівна

9(дев’ять)

4(чотири) 

 

20      

Окончук Тамара Станіславівна

7(сім)

 

21      

Олександрович Ангеліна Олександрівна

10(десять)

8(вісім) 

 

22      

Пашкевич Карина Русланівна

9(дев’ять)

7(сім) 

 

23      

Перестюк Ангеліна Олександрівна

8(вісім)

4(чотири) 

 

24      

Сергієнко Тетяна Юріївна

9(дев’ять)

8(вісім) 

 

25      

Сидоренко Анна Миколаївна

5(п’ять)

4(чотири) 

 

26      

Скалка Ірина Миколаївна

8(вісім)

4(чотири) 

 

27      

Сорока Діана Миколаївна

7(сім)

7(сім) 

 

28      

Тарандюк Олександра Вікторівна

не з’явилась

не зявилась 

 

29      

Юрчук Тетяна Вікторівна

9(дев’ять)

 

30      

Вишневська Олександра Олександрівна

8(вісім)

4(чотири) 

 

31      

Гарбузова Катерина Сергіївна

7(сім)

 

32      

Северенчук Катерина Олександрівна

9(дев’ять)

 

33      

Дмитрієва Олександра Олександрівна

8(вісім)

 

34      

Паштюк Карина Олександрівна

7(сім)

 

35      

Яроцький Дмитро

9(дев’ять)

 

 

 Група Д18

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Рисунок

Українська мова

1          

Бобрицька Марія Григорівна

10(десять)

 6(шість)

 

2          

Веселовська Анастасія Романівна

5(п’ять)

 8(вісім)

 

3          

Волківська Дарія Олегівна

4(чотири)

 8(вісім)

 

4          

Гайструк Софія Миколаївна

4(чотири)

 -

 

5          

Гарбузова Катерина Сергіївна

4(чотири)

 8(вісім)

 

6          

Головатенко Вероніка Іванівна

8(вісім)

 4(чотири)

 

7          

Дмитрієва Олександра Олександрівна

не з’явилась

 6(шість)

 

8          

Дудник Катерина Андріївна

10(десять)

 6(шість)

 

9          

Забродська Марина Павлівна

5(п’ять)

 4(чотири)

 

10      

Здрагуш Інна Романівна

4(чотири)

 4(чотири)

 

11      

Іщенко Елізавета Олександрівна

4(чотири)

 5(пятть)

 

12      

Корсак Євгенія Сергіївна

6(шість)

 8(вісім)

 

13      

Коцюба Анастасія Сергіївна

9(дев’ять)

 6(шість)

 

14      

Мартинюк Наталія Володимирівна

2(два)

 

15      

Мурашевська Єлізавета Олександрівна

12(дванадцять)

 7(сім)

 

16      

Нікурадзе Маргарита Дмитрівна

7(сім)

 9(девять)

 

17      

Олійник Юлія Леонідівна

7(сім)

 7(сім)

 

18      

Пантюк Карина Олександрівна 

4(чотири)

 4(чотири)

 

19      

Перепелиця Діана Русланівна

11(одинадцять)

 6(шість)

 

20      

Польовий Богдан Борисович

6(шість)

 4(чотири)

 

21      

Рибак Оксана Володимирівна

6(шість)

 6(шість)

 

22      

Сарнавський Михайло Миколайович

не з’явився

 не зявився

 

23      

Свинар Тетяна Володимирівна

4(чотири)

-

 

24      

Свобода Ольга Геннадіївна

4(чотири)

  5(пять)

 

25      

Северенчук Катерина Олександрівна

4(чотири)

 5(пять)

 

26      

Сірик Олександра Олександрівна

не з’явилась

 не зявилась

 

27      

Скопець Карина Геннадіївна

4(чотири)

8(вісім) 

 

28      

Соловей Дар’я Олексіївна

не з’явилась

не зявилась

 

29      

Тимощук Іванна Сергіївна

не з’явилась

 не зявилась

 

30      

Ткачук Яна Віталіївна

8(вісім)

 6(шість)

 

31      

Распутна К.В.

4(чотири)

не зявилась

 

32      

Надточій В.

4(чотири)

 не зявилась

 

 

 

Група П13

 

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Бахур Валерій Вадимович

не з’явився

не зявився 

 

2          

Башинський Дмитро Францович

7(сім)

8(вісім) 

 

3          

Бойков Олексій Андрійович

5(п’ять)

4(чотири) 

 

4          

Борчагівський Андрій Сергійович

9(дев’ять)

9(девять) 

 

5          

Вендер Богдан Володимирович

4(чотири)

6(шість) 

 

6          

Дацкевич Владислав Вікторович

7(сім)

5(пять) 

 

7          

Демянчук Дмитро Сергійович

не з’явився

не зявився 

 

8          

Демянчук Роман Геннадійович

6(шість)

7(сім) 

 

9          

Зінченко Кірілл Ігорович

5(п’ять)

4(чотири) 

 

10      

Колесник Володимир Олександрович

5(п’ять)

4(чотири) 

 

11      

Коржовський Володимир Васильович

4(чотири)

6(шість) 

 

12      

Курачицький Дмитро Олексійович

6(шість)

5(пять) 

 

13      

Левченко Олександр Григорович

5(п’ять)

6(шість) 

 

14      

Лисенко Денис Юрійович

4(чотири)

7(сім) 

 

15      

Лісовський Олександр Юрійович

не з’явився

не зявився 

 

16      

Логиш Владислав Олександрович

5(п’ять)

7(сім) 

 

17      

Маслюк Акім Вікторович

7(сім)

9(девять) 

 

18      

Мачушник Олена Олексіївна

6(шість)

9(девять) 

 

19      

Остапчук Богдан Володимирович

4(чотири)

6(шість) 

 

20      

Пархомчук Денис Олександрович

8(вісім)

9(девять) 

 

21      

Пашківський Антон Валерійович

5(п’ять)

7(сім) 

 

22      

Проноза Ярослав Михайлович

7(сім)

6(шість) 

 

23      

Рятте Микита Андрійович

4(чотири)

7(сім) 

 

24      

Чернюк Антон Михайлович

9(дев’ять)

9(девять) 

 

25      

Шевченко Мирон Тарасович

5(п’ять)

8(вісім) 

 

26      

Шупов Артем Олександрович

6(шість)

5(пять) 

 

27      

Ярмоленко Анастасія Юріївна

8(вісім)

8(вісім) 

 

28      

Ясінська Олександра Олександрівна

6(шість)

10(десять) 

 

29

Жуковецький Іван Сергійович

 

4(чотири)

 

 

  

Група Х17

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Математика

Українська мова

1          

Іскоростенський Андрій Віталійович

4(чотири)

4(чотири) 

 

2          

Коляда Руслана Русланівна

4(чотири)

5(пять) 

 

3          

Левченко Богдан Сергійович

не з’явився

не зявився 

 

4          

Польщан Павло Михайлович

5(п’ять)

6(шість) 

 

5          

Талавер Олег Володимирович

8(вісім)

6(шість) 

 

6          

Ференс Ростислав Борисович

8(вісім)

5(пять) 

 

7          

Дмитренко Едуард Богданович

8(вісім)

4(чотири) 

 

8          

Павлюк Максим Олександрович

5(п’ять)

5(пять) 

 

9          

Розумей Ірина Олександрівна

8(вісім)

6(шість) 

 

10      

Надточій Володимир Віталійович

4(чотири)

4(чотири) 

 

11      

Вишнівський Максим Вікторович

4(чотири)

4(чотири) 

 

12      

Козловець Денис Павлович

4(чотири)

4(чотири) 

 

13      

Журахівський Микита Сергійович

не з’явився

7(сім) 

 

14      

Наконечний Нікіта Володимирович

9(дев’ять)

7(сім) 

 

15      

Гончарук Віталій Олександрович

5(п’ять)

4(чотири) 

 

16      

Олександрович Ангеліна

4(чотири)

8(вісім) 

 

17

Мартинюк Наталія

 

4(чотири)

 

 

 

Група П14

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Андрієнко Андрій Олегович

7(сім) 

8(вісім) 

 

2          

Бабчук Богдан Михайлович

9(девять) 

10(десять) 

 

3          

Бережницький Максим Сергійович

2(два) 

4(чотири) 

 

4          

Бєлашенок Богдан Русланович

9(девять) 

9(девять) 

 

5          

Борисов Дмитро Сергійович

6(шість) 

4(чотири) 

 

6          

Борковський Анатолій Борисович

2(два) 

5(пять) 

 

7          

Бугайов Іван Володимирович

6(шість)

7(сім) 

 

8          

Гендзера Іван Володимирович

7(сім) 

6(шість) 

 

9          

Гребенюк Дмитро Геннадійович

7(сім) 

4(чотири) 

 

10      

Григорчук Олександр Сергійович

4(чотири) 

6(шість) 

 

11      

Грицюта Руслан Андрійович

не зявився 

4(чотири) 

 

12      

Гроховецький Андрій Ігорович

6(шість) 

4(чотири) 

 

13      

Добровінський Ярослав Валентинович

9(девять) 

9(девять) 

 

14      

Доронін Андрій Ілліч

5(пять) 

4(чотири) 

 

15      

Запольський Юрій Ігорович

не зявився 

6(шість) 

 

16      

Климчук Богдан Анатолійович

8(вісім) 

7(сім) 

 

17      

Ковальчук Вадим Володимирович

4(чотири) 

5(пять) 

 

18      

Когут Олексій Євгенович

5(пять) 

4(чотири) 

 

19      

Колосович Олександра Олександрівна

9(девять) 

9(девять) 

 

20      

Котенко Юрій Русланович

5(пять) 

4(чотири) 

 

21      

Крижанівський Валентин Миколайович

8(вісім) 

9(девять) 

 

22      

Кукушкін Артем Олександрович

5(пять) 

5(пять) 

 

23      

Кучерук Богдан Олегович

10 (десять) 

9(девять) 

 

24      

Ліньов Боглан Русланович

4(чотири) 

6(шість) 

 

25      

Лонський Вадим Анатолійович

6(шість) 

4(чотири) 

 

26      

Марцинковський Дмитро Русланович

7(сім) 

7(сім) 

 

27      

Матеяшко Владислав Олегович

2(два) 

4(чотири) 

 

28      

Месь Софія Вікторівна

7(сім) 

7(сім) 

 

29      

Огородник Дмитро Васильович

7(сім) 

4(чотири) 

 

30      

Олексюк Владислав Юрійович

7(сім) 

7(сім) 

 

31      

Ословський Антон Вадимович

7(сім) 

6(шість) 

 

32      

Очеретько Даніїл Володимирович

7(сім) 

6(шість) 

 

33      

Присяжнюк Ярослав Іванович

9(девять) 

9(девять) 

 

34      

Сайкіна Аміна Геннадіївна

10(десять) 

8(вісім) 

 

35      

Соловей Євген Олегович

6(шість) 

7(сім) 

 

36      

Стельмах Денис Вікторович

9(девять) 

9(девять) 

 

37      

Стретович Денис Сергійович

6(шість) 

5(пять) 

 

38      

Трохимчук Олександр Сергійович

6(шість) 

7(сім) 

 

39      

Флячинський Максим Русланович

9(девять) 

9(девять) 

 

40      

Шевчук Тарас Ігорович

6(шість) 

10(десять) 

 

41      

Шмирков Юрій Володимирович

4(чотири) 

8(вісім) 

 

42      

Ярмоленко Олексій Юрійович

5(пять) 

4(чотири) 

 

43

Бахур Валерій Вадимович

4(чотири) 

4(чотири)

 

 

 

Група К17

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Барановський Володимир Ігорович

6(шість)

6(шість) 

 

2          

Гоголюк Богдан Віталійович

 6(шість) 

6(шість) 

 

3          

Дем’янчук Марія Олексіївна

 6(шість)

6(шість) 

 

4          

Зданівський Богдан Анатолійович

5(пять) 

7(сім) 

 

5          

Кириченко Дмитро Олегович

4(чотири) 

7(сім) 

 

6          

Колесник Дмитро Валерійович

4(чотири) 

5(пять) 

 

7          

Короткий Микита Олександрович

8(вісім) 

8(вісім) 

 

8          

Куцько Олександр Володимирович

6(шість) 

8(вісім) 

 

9          

Муринченко Максим Миколайович

6(шість) 

4(чотири) 

 

10      

Овсійчук Микола Володимирович

6(шість) 

6(шість) 

 

11      

Плієв Максим Батрадзович

5(пять) 

6(шість) 

 

12      

Сабодін Олександр Володимирович

6(шість) 

5(пять) 

 

13      

Сардак Максим Юрійович

5(пять) 

4(чотири) 

 

14      

Семенчук Кирило Петрович

5(пять) 

5(пять) 

 

15      

Талах Владислав Вікторович

7(сім) 

7(сім) 

 

16      

Усачов Дмитро Валерійович

6(шість) 

7(сім) 

 

17      

Штепура Олександр Анатолійович

6(шість) 

8(вісім) 

 

18      

Яблонський Віктор Олександрович

8(вісім) 

9(девять) 

 

19      

Кузьменко Володимир Сергійович

не зявився 

не зявився 

 

20      

Піка Сергій Вікторович

6(шість) 

8(вісім) 

 

21      

Сліпковський Віталій Сергійович 

6(шість) 

7(сім) 

 

22      

Нестерович Дмитрій Сергійович

5(пять) 

9(девять) 

 

 

 

Група Лг12

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Андросович Владислав Анатолійович

 6(шість)

 6(шість)

 

2          

Артеменко Олександр Андрійович

6(шість) 

4(чотири) 

 

3          

Бігула Михайло Миколайович

4(чотири) 

5(пять) 

 

4          

Бондарчук Святослав Юрійович

6(шість) 

5(пять) 

 

5          

Вакульчук Денис Іванович

 6(шість)

4(чотири) 

 

6          

Гвоздь Сергій Олександрович

6(шість) 

4(чотири) 

 

7          

Герасименко Тетяна Вадимівна

6(шість) 

4(чотири) 

 

8          

Гребенюк Ілля Русланович

не зявився 

на зявився 

 

9          

Дубінін Данило Юрійович

7(сім) 

6(шість) 

 

10      

Карнажицький Олег Миколайович

6(шість) 

6(шість) 

 

11      

Кислицький Віталій Ігорович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

12      

Левківський Юрій Едуардович

5(пять) 

5(пять) 

 

13      

Манзуля Микола Петрович

5(пять) 

6(шість) 

 

14      

Міліція Дмитро Леонідович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

15      

Нарубалюк Дмитро Михайлович

4(чотири) 

8(вісім) 

 

16      

Осика Борис Сергійович

6(шість) 

4(чотири) 

 

17      

Пенчев Олександр Валерійович

не зявився 

не зявився 

 

18      

Петрович Андрій Олегович

6(шість) 

4(чотири) 

 

19      

Петрушевський Дмитро Вікторович

5(пять) 

5(пять) 

 

20      

Петрушевський Максим Вікторович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

21      

Пилипчук Валентин Володимирович

не зявився 

не зявився 

 

22      

Рогач Володимир Васильович

6(шість) 

4(чотири) 

 

23      

Сабадаш Андрій Михайлович

5(пять) 

8(вісім) 

 

24      

Савіцький Володимир Русланович

4(чотири) 

8(вісім) 

 

25      

Сидорчук Роман Володимирович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

26      

Стецюк Анатолій Сергійович

7(сім) 

4(чотири) 

 

27      

Сябрук Денис Олександрович

6(шість) 

4(чотири) 

 

28      

Фещенко Владислав Ігорович

8(вісім) 

8(вісім) 

 

29      

Філінський Руслан Олександрович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

30      

Чавалюк Олексій Юрійович

9(девять) 

4(чотири) 

 

31      

Шабранський В’ячеслав Богданович

4(чотири) 

8(вісім) 

 

32      

Шевченко Дмитро Олександрович

5(пять) 

5(пять) 

 

33      

Шевчук Олег Вікторович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

34      

Шилюк Андрій Сергійович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

35      

Яроцький Дмитро Максимович

не зявився 

не зявився 

 

36      

Волинець Володимир Васильович

6(шість) 

6(шість) 

 

37      

Сарнавський  Михайло Миколайович

не зявився 

не зявився 

 

38

Мартинюк Н.В.

 

4(чотири)

 

 

 

Група К19

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Воробей Денис Володимирович

 5(пять)

 4(чотири)

 

2          

Гоголюк Артем Олексійович

6(шість) 

5(пять) 

 

3          

Голомах Леонард Русланович

4(чотири) 

не зявився 

 

4          

Каліновський Денис Юрійович

7(сім) 

8(вісім) 

 

5          

Керунець Олександр Денисович

5(пять) 

4(чотири) 

 

6          

Лавренчук Іван Тарасович

4(чотири) 

5(пять) 

 

7          

Ломачук Роман Анатолійович

6(шість) 

4(чотири) 

 

8          

Немерівецький Олександр В’ячеславович

8(вісім) 

9(девять) 

 

9          

Ніколайчук Андрій Михайлович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

10      

Олійник Олег Артемович

8(вісім) 

8(вісім) 

 

11      

Радзіховський Володимир Вікторович

4(чотири) 

4(чотири) 

 

12      

Савченко Микита Сергійович

6(шість) 

не зявився 

 

13      

Сироткін Олексій Олегович

5(пять) 

5(пять) 

 

14      

Спасьонов Артем Русланович

6(шість) 

10(десять) 

 

15      

Терещук Юлія Петрівна

5(пять) 

5(пять) 

 

16      

Ткачук Андрій Володимирович

4(чотири) 

5(пять) 

 

17      

Харченко Роман Сергійович

5(пять) 

4(чотири) 

 

18      

Чаплінський Андрій Юрійович

6(шість) 

5(пять) 

 

19      

Демянчук Д.С.

5(пять) 

5(пять) 

 

20

Жуковецький І.С.

7(сім)

не зявився   

21

Бобко С.Д.

7(сім)

5(пять)   

22

Яроцький Д.М. 4(чотири) 4(чотири)   

 

 

Група Е14

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Бацула Богдана Сергіївна

 6(шість)

 9(девять)

 

2          

Багатюк Марина Григорівна

6(шість) 

6(шість) 

 

3          

Бойко Ангеліна Сергіївна

6(шість) 

6(шість) 

 

4          

Димчук Анна Юріївна

4(чотири) 

5(пять) 

 

5          

Жмуцький Дмитро Андрійович

4(чотири) 

5(пять) 

 

6          

Іщук Олена Олександрівна

5(пять) 

не зявилась 

 

7          

Карандюк Любов Сергіївна

6(шість) 

не зявилась 

 

8          

Кириченко Дмитро Олександрович

4(чотири) 

8(вісім) 

 

9          

Компанієць Марина Костянтинівна

4(чотири) 

7(сім) 

 

10      

Сазанюк Катерина Андріївна

9(девять) 

не зявилась 

 

11      

Срібна Олена Миколаївна

5(пять) 

7(сім) 

 

12      

Медалович Надія Миколаївна

4(чотири) 

не зявилась 

 

 

 

Група Ф15

№ з/п

Прізвище, ім’я по батькові

Результати вступних випробувань

Примітка

Українська мова

Математика

1          

Богачук Наталія Сахитівна

 5(пять)

4(чотири) 

 

2          

Борецька Марина Вікторівна

не зявилась 

не зявилася 

 

3          

Власюк Діана Миколаївна

6(шість) 

 5(пять)

 

4          

Гоцька Альона Володимирівна

9(девять) 

9(девять) 

 

5          

Гулінський Олексій Володимирович

6(шість) 

 5(пять)

 

6          

Дяченко Віка Вікторівна

4(чотири) 

5(пять) 

 

7          

Єфімчук Людмила Дмитрівна

5(пять) 

5(пять) 

 

8          

Копишинська Марія Сергіївна

2(два) 

4(чотири) 

 

9          

Ковальчук Яна Олегівна

4(чотири) 

4(чотири) 

 

10      

Ковпака Валерія Юрівна

4(чотири) 

5(пять) 

 

11      

Кужелюк Юлія Вікторівна

не зявилась 

9(девять) 

 

12      

Кузьменко Ірина Віталіївна

5(пять) 

7(сім) 

 

13      

Лісовик Анна Андріївна

7(сім) 

6(шість) 

 

14      

Марценюк Анастасія Володимирівна

9(девять) 

10(десять) 

 

15      

Марченко Каріна Едуардівна

4(чотири) 

4(чотири) 

 

16      

Микитюк Анастасія В'ячеславівна

6(шість) 

4(чотири) 

 

17      

Морозюк Богданна Олександрівна

4(чотири) 

8(вісім) 

 

18      

Прокопчук Дмитро Анатолійович

4(чотири) 

5(пять) 

 

19      

Распутна Катерина Василівна

4(чотири) 

8(вісім) 

 

20      

Романчук Альона Олександрівна

5(пять) 

6(шість) 

 

21      

Руднік Вікторія Олегівна

не зявилась 

не зявмлася 

 

22      

Руковіцина Наталія Євгеніївна

4(чотири) 

5(пять) 

 

23      

Сергієнко Вероніка Олександрівна

4(чотири) 

4(чотири) 

 

24      

Таргонська Ангеліна Сергіївна

не зявилась 

4(чотири) 

 

25      

Ткачук Ліна Віталіївна

не зявилась 

не зявилася 

 

26      

Шиш Юлія Валеріївна

не зявилась 

не зявилпся 

 

27

Дуднік К.А.

не зявилась 

не зявилася

 

28

Окопчук Т.С.

4(чотири)    

 


 

Група Д28 - А Дизайн  (творчий конкурс)

 

Прізвище, ім՚я та по-батькові

Кількість балів

1

МокрушинаБоглана Олексіївна

не з՚явилася

2

Слободенюк Маргарита Ігорівна

148

3

Слюта Віталій В՚ячеславович

110

4

Шумська Софія Миронівна

120

5

Василенко Надія Володимирівна

185

6

Нетребійчук Єлізавета Сергіївна

125

7

Товкач Тетяна Павлівна

110

8

Ярощук Надія Костянтинівна

150

9

Рудницький Владислав Юрійович

140

10

Старинець Анастасія Русланівна

120

11

Бутримович Анастасія Михайлівна

180

12

Фоміна Анна Олексіївна

114

13

Ковальчук Євгеній Олександрович

150

14

Бондарчук Анастасія Володимирівна

118

15

Іванчук Ольга Миколаївна

125

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/