Monday, September 28, 2020
http://www.zoofirma.ru/
http://www.zoofirma.ru/

Фахові випробування

На основі базової загальної середньої освіти:

 ПРОГРАМА з української мови для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА з математики для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА з історії України для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА творчого конкурсу для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі базової загальної середньої освіти.


На основі повної загальної середньої освіти:

 ПРОГРАМА з української мови та літератури для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА з математики для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА з історії України для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

 ПРОГРАМА творчого конкурсу для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на ocнові повної загальної середньої освіти.


Фахові випробування:

 ПРОГРАМА з української мови для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

  ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 071 Облік i оподаткування.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного piвня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого cпеціаліста на спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 161 Xімічні технології та інженерія.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 051 Економіка.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

 ПРОГРАМА фахових випробувань для вступу на навчання до коледжу для здобуття освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на спеціальність 205 Лісове господарство.

http://www.zoofirma.ru/