Бібліотека коледжу

Бібліотека є навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом коледжу, розташована в 4-х кімнатах загальною площею 322 кв.м. Є два читальні зали, книгосховище з книжковим фондом близько 70 000 примірників. Це – література з різних галузей знань: науки, техніки, економіки, політики, історії, культурології, педагогіки. Переважна частина книжкового фонду – навчальна: підручники, посібники, енциклопедії, довідники, методичні рекомендації, інструкції на допомогу курсовому та дипломному проектуванню. Фонд художньої літератури представлений найкращими книжковими серіями, зокрема "Бібліотека Шевченківського комітету", "Бібліотека Української Енциклопедії: вершини письменства", "Програма з літератури" тощо.

Ми співпрацюємо з провідними книготорговими організаціями: ТОВ "Центр навчальної літератури", Каравела", "Ліра-К", "Патерик".

До послуг студентів і викладачів періодичні видання. Особливою популярністю серед відвідувачів користуються журнали:"Дом и интерьер", "Салон", "Ковальська майстерня", "Архидея", "Електрик", "Метрологія та прилади","Компьютерние сети и программирование", "Соціальна педагогіка".

Бібліотека сьогодні – це не тільки скарбниця інформаційна. Сюди йдуть за книгою та порадою, тут вчать працювати з книгою, спілкуватися.

До послуг відвідувачів Інтернет. Тут проходять основні масові заходи – зустрічі з цікавими людьми, ветеранами праці коледжу, учасниками АТО, науково-методичні та педагогічні ради, заходи до знаменних і пам'ятних дат, дні відкритих дверей для абітурієнтів, тематичні виховні години.

Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів, семінарів, тижнів циклових комісій.

Тут працювали такі знавці бібліотечної справи як Єлісеєва Т.Г.,Волощук Л.І., Пермінова С.Л., Слободянюк Н.О., Кондратенко.М., Левицька О.В.

Завідує бібліотекою  Хоменко Людмила Петрівна.

Засідання обласного методичного об"єднання завідувачів бібліотеками ВНЗ 1-2 рівнів акредитації Житомирської області. проводяться двічі на рік.

Кожне з них це:

  • заздалегідь спланований та організований день підвищення кваліфікації для бібліотекарів. Варто відмітити такі заходи, організовані в рамках засідань методоб'єднань, як екскурсі до Новоград-Волинського музею Лесі Українки та родини Косачів, Бердичівський краєзназнавчий, Житомирський музей космонавтики ім.С.П.Корольова, музей В.Г. Короленка, обласний літературний музей,
  • тренінг "Основи комп"ютерної грамотності" на базі Регіонального тренінгового центру, створеного за сприяння програми "Бібліоміст",
  • зустрічі з краєзнавцем Георгієм Мокрицьким, поетом-земляком Вадимом Зінчуком, поетесою-аматором Тамарою Бадіон,
  • літературно-музична композиція "На вівтарі святої любові",
  • літературно-мистецький вернісаж "Палайте ж кольори, без вас немає щастя повноти", присвячений творчості житомирського художника Александрія Володимира Борисовича,
  • день інформації "Україна та СНІД",
  • круглий стіл на тему"Реформування бібліотечної справи: стан, перспективи, завдання".
  • Людина - це підсумок прочитаного. Якщо вона свого часу не зустрілася з доброю книгою, не стане в майбутньому особистістю.
  • А тому ми, бібліотекарі, повинні всіма бібліотечними формами роботи допомагати студентам стати гідними громадянами суспільства, прекрасними фахівцями, добрими людьми.

Ми працюємо з 8.00 до 17.00  перерва з 12 .00 до 13.00

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО БІБЛІОТЕКИ!

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/