http://www.zoofirma.ru/

Обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

       

31 травня 2021р. відбулося на базі ВСП Житомирський технологічний фаховий коледж КНУБА обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів вищої освіти І –ІІ рівнів акредитації м. Житомира та Житомирської області на тему «Використання засобів дистанційного навчання для формування професійної компетентності здобувачів економічних спеціальностей».

 

Засідання в режимі  онлайн  відкрила  голова обласного методичного об’єднання викладачів економічних  дисциплін  Вознюк В.Г., яка ознайомила з планом  його проведення.

Паночишена А.В.,  завідувач відділення  технологічних та фінансово-економічних дисциплін, презентувала використання засобів дистанційного навчання для формування професійної компетентності здобувачів економічних спеціальностей та  відмітила, що поява дистанційного навчання не випадкова, це закономірний етап розвитку та адаптації освіти до сучасних умов. Тому, виникає необхідність у певному середовищі або засобах, за допомогою яких відбувається спілкування між викладачем та здобувачем.

Викладачами Камінською М.Б. та Козак Н.М. було представлено методику проведення відкритих занять та виховних заходів дистанційно.    

Відбулося обговорення презентованих заходів та підведення підсумків роботи обласного методичного об’єднання.

 

Офіційні установи

Найбільш популярне

http://www.zoofirma.ru/